İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Sitenin scriptini kim yapabilir?

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresine özelden yolla konuşalım

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
OO PHP alt yapısı sizin için problem olmayacaksa görüşebiliriz.
Bu tarz teklif isteklerinizde yanlış anlaşılmaları engelleyebilmek adına bütçenizi belirtmeniz herkes için faydalı olacaktır. Böylece sizlerde, teklif sunanlarda vakit kaybetmemiş olurlar.

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha doğrusu bir bütçem yok benim ile çalışabilecek birileri.güzel bir alan adım var içine rewards scripti yerleştirmeyi düşünüyorum.eğer yapacak kişi varsa tek siteden 400 $ dolar kaldırırz önemli olan benle çalışabilecek bu scripti bana bulabilecek yada yapabilecek bana özel mesaj atıp msn iletişime geçerlerse daha geniş anlatırım

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,
Anlıyorum. Ben yanlış anladım sanıyorum, kusura bakmayın.
Çalışma ve projelerinizde başarılar dilerim.

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önem değil sağolun eğer benin ile çalışmak isterseniz msn'nizi özel mesaj olarak bana atarsanız size daha detaylı anlatırım.

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,

Yardımcı olmayı isterdim, Türkiyede referans istiyordum ve referans olabilecek sanıyorum en iyi olanağı buldum. SanalKurs.net idaresine girdim (yönetimine). Vaktimi SanalKurs için yapılacak yeniliklere harcamam gerekecek.

Tekrar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5