İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu siteye adsense reklam koysam banlanırmıym

ykkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar bu siteye bir programdan direk tıklama ile hit geliyor. Oto sörf programı falan değildir.. Burda adsense kodu olsa sıkıntı olur mu.....

Kod:
[URL="www.yuksek-kazanc.com"]www.yuksek-kazanc.com[/URL]

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Programdan gelen tık ile kesin bir şey söylemek istemiyorum.

Ama adsense ile ilgili taktikler verdiğin blogunda adsense kullanmanı hoş karşılamayacaklar. Bloguna koyduğun ekran görüntüsünü bile bahane edip seni banlayabilirler.

ykkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birsürü site var bu şekilde yapan içerik içeriktir buna birşey dememesi lazım...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Adsense blogum vardı. Bir zamanlar. Bir sürü takipçisi ile beraber.

Bir gün yazı geldi. İçerikte google ekran görüntülerini kullandığınız için blogda adsense reklamı yayınlayamazsınız yazıyordu. Paylaştığım kazanç görüntüsü falan da değildi, o dönemde yasaktı. Senin yaptığın gibi sadece google'ın ekran görüntüsünü alıp paylaşmıştım.

Blogu kapattım, bir daha da böyle bir şey yapmadım.

Banlamak istedikten sonra sebep bulurlar. Bilgin olsun istedim.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

ykkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tşk ederim arkadaşlar cevaplar için . En iyisi tek bir hedef için çalışmak adsense icinse adsense olmalı. Mesala buna örnek sitem www.ozgunblog.com en iyisi burada kullanayım sadece .......

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5