İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu siteyi bilen varmı...???

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba HYIP alemine yeni giren biri olarak bulduğum bir siteyi sizlerle paylaşmak istedim...siteye üye oldum ve hesabıma 10 dolar bonus vermişler surf tıkama ve bir çok şeyden para kazanılıyo sitede..

dediğim gibi sitenin acemisiyim ve ingilizcem yetersiz siteyi tam çözen olursa lütfen buraya yazsın....

İsteyen refimden...

http://www.egcash.com/index.php?refid=eraset

isteyene direk link

http://www.egcash.com

A

amaan

Misafir
Total de 60 doların olduğu zaman paranı isteyebilirsin.Mail okumaya 10 cent le 50 cent arası verdiğini sölüyor.Banner tıklamaya ise 5 ile 50 cent arası veriyor.Verdiği rakamlar doğru ise ve ödeme alabilirsen iyi bir site. Ödemeni alınca haber ver..şimdilik bu kadar diyeceklerim :)

B

blade1978

Misafir
hüso bu senin acemi haline benziyor mail okuyarak para kazanıldığı nerde görülmüş..

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş küçük göreceğine yardımcı olsan daha iyi olmaz mı....

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
küçük görmek olarak algılama burda bi paylaşım içindeyiz ama sana şu kadarını söylemeliyim.... mail okuyarak para kazanmak artık biraz zor bi kaç sene önce olsa bi yere kadar tamamdı ama artık gerçekden ödiyen çok sponsor kalmadı ayrıca bi mail için 5 cent 10 cent verebilen bi yer biraz fazla uçar gibime geliyo... yinede denemek senin tercihin.. ama bak şöyle bi düşünceye girermisin bilmem ama ayda 10 cent kazansam yeter diyosan sana ödiyen bi site söyliyebilirim ama dediğim gibi bişiy kazanamazsn... bence....

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıklaman için çok teşekkür ederim...eğer clix konusunda bildiğin güvenli siteler varsa buraya yazarmısın.....

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay-stormclix en garantilisi benim için orası... tıkla kazan birde netiba sertifikan varsa işler daha güzel günlük 3-4 dolar yaparsın...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay arkadaşın dedigi gibi üyeliğin varmı veya nasıl alınıcağımı anlatmamı istermisin??

baskada güvenilir diyebilceğim site yok...

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5