İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sizce normal mi?

B

Baria

Misafir
Bir sitede şoyle bir orantım var normal mi? tıklama oranları düşük

D

devrimergin

Misafir
CPM çok düşük o yüzden fazla kazanamıyorsun tek tıklamyla 3 dolar bile gördüm sitende bulunan kelimeler yüzünden ucuz reklamların çıkıyor.

B

Baria

Misafir
ne yapabilirim birde tıklamıyorlar :S zorlan mı tıklattırıcam
cpm dediginiz her bin gösterime ödendigi para mı? orda 2 bin gösterim var 6 tıklama nasıl oluyor?

D

devrimergin

Misafir
Sakın zorla tıklattırma olayına gitme siteyede aman ha yardım edin tıklayın hizmet gelsin gibi olaylara girme banlanırsın kazandığınıda alamazsın CPM nasıl hesaplanıyora gelincede CPM şu; 1000 gösterim=1 CPM, misal bir günde 2000 gösterim yapmışsınız. ve bu 2000 gösterimden 2,5$ kazanmişsiniz. Yani 2 CPM den 2,5$ kazanmış oluyorsunuz. yani 1CPM den 1,25$ kazanmış oluyorsunuz. Formülize edersek; Efektif CPM=Kazanç/(Gösterim sayısı/1000)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Şu anki haline şükret. Altta Bugünün istatistikleri :)

B

Baria

Misafir
oha :D orantıya bak vede tıklamaya ne sitesi seninki mesaj atarmısın ozele?

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonsahne; seninkide benimkine göre oldukça iyi :D

Yani böyle gider bu şekilde.Haline şükret Baria : ) .Senden daha kötüsü var kötününde kötüsü var(ben).Benden daha kötü kazananlarda vardır mutlaka.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 ü geçti mesela bugün şu anda ama daha 4$ olmadı ne yazıkki gerçek. Sanırım türk reklam verenler hep 1 cent'lik kelimeleri seçiyor. buda türk webmasterları yabancı site yapmaya itiyor diye tahmin ediyorum :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklamı forum gibi yerlere pek koymamak lazım tıklanabilecek yerler bulmak lazım.

D

devrimergin

Misafir
SonSahne' Alıntı:
300 ü geçti mesela bugün şu anda ama daha 4$ olmadı ne yazıkki gerçek. Sanırım türk reklam verenler hep 1 cent'lik kelimeleri seçiyor. buda türk webmasterları yabancı site yapmaya itiyor diye tahmin ediyorum :)

300 Kişiyle 4$ bence iyi para

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
0,22 gayet normal.
0,22 ile 0,40 arasi super, bunun ustu supheli!

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.577 55 2,13% USD 3,29 USD 8,47

iki site aynı hesapta birisi kanal, sitelerin biri türkçe diğeri yabancı hiç birisindede hile yada oynama yok

geyikforum.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
0,22 gayet normal.
0,22 ile 0,40 arasi super, bunun ustu supheli!

Benim 0,40'ın üstünde valla ne gibi şüphesi oluyor acaba tam çözemedimde bi açıklık getirebilirmisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5