İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ilan sitesi var. ilan vermek için gerekli boşlukları doldurduktan sonra "önem sırası " diye bir şey soruyor.

önceden önem sırası olarak "standart" şıkkını işaretlediğimde ilan yayınlanıyordu. ancak nasıl olduysa "standart" şıkkı kalktı. bu şıkkı nasıl tekrardan yerine getirebilirim..

not: kod bilgim yok.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şık derken ? checkbox mu radio mu seçildikten sonra mysql emi yüklüyor yoksa print mi yapıyor ?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dediklerinizzi pek anlamıyorum. pek bir bilgim yok. üyelerden biri ilan vereceği zaman önem sırası diye bir şey souyor. daha önce bu soruya "standart" diye bir şık varıd onu seçip ilanı veriyordum ancak şimdi şık yok. bu şıkkı nasıl geri getirebilirm ...

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunu nasil ve ne yaptiktan sonra yaşadığını söylersen yardımcı olabilirim.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.domainpazar.info

bu sitede ilan ver linkine tıklayıp

kullanıcı adı: domaincii

şifre: domaincii

yazarak giriş yapın ve ilan verin kafanıza göre. sorunu daha iyi anlayacaksınızdır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5