İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Temanın Benzerini Nasıl bulabilirim?

gozlerhersey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gribe-Anasayfa.png

selam arkadaşlar sizden bir yardım istecektim beğendiğim bir tema var yeni site kuracağım wordpress bu tema ücretli olduğu için alamayacağım benzerini bilen veya bulabilen bir arkadaş varmı
site adreside bu temanın: http://gribe.okansaglam.com.tr/

gozlerhersey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle yorumun için saol bu temayı bende gordumde sankı yesıl renk olmamıs rengı değiştrebiliyoruzmu

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Kullanıcaksanız değiştiririm ?

Ama yeşil yer yokki temada ?

gozlerhersey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun arkadaşlar teayı deneme amaçlı yükledim renklerini dğeiştirebiliyoruz evet bilemiyorum başka öneri varmı bu temanın benzeriyle ilgili

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
30 Lirayamı ne satılıyordu sanırım çok sağlam bir tasarım benzer şablonda bulabilirsiniz fakat aynısını bulmanız imkansız.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
30 lira ise bu tema sudan ucuz. Bence beleş aramak yerine telifini ödeyip kullanın. Siz bir temayı satsanız başkası ücretsiz yayınlasa edeceğiniz küfürlerin haddi hesabı yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5