İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu wordpress nedir ?sıfırdan başlayanlar için birşey bulamadım forumda

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
php asp vs bilmenize gerek yok sadece kurulumu yapmanız gereken gerisini admin panelinden rahatça yürüteceğiniz hazır bir sistem. konuyu güncelledim buyrun buradan bakın
tıkla buraya!

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ftp nin içine attım fakat domain uzun zamandır parking di dns ayarlarını düzeltim fakat hala normale dönmedi onu bekliyorum heycanla :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
wordpress nedir acaba ilk defa kullanacaklar için sıfırdan anlatım bulamadım forumda yardımcı olabilirmisiniz

Forumda neredeyse her üye wordpressin sıfırdan kurulumundan eklentilerin kullanımına kadar yorum ve anlatım yapmış. Wp 10 yaşında bir çocuğa bile verildiğinde rahatça bir blog sitesi açılabilecek bir sistemdir.

Bir musubet bin nasihattan iyidir. Kurulumu yap sonra kafa yormaya başla. Olayı kendin için zorlaştırma.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşım forumu ne zannediyorsun sen sohbet yeri mi? Burada aklına gelen her şeyi sormadan önce değişik kaynaklardan araştırma yaparsın, Google'da soruştursun, ardından forumun arşivinden ararsın; yine bulamadıysan ondan sonra konu açarsın.

Aşırı temel, sıfır noktadan sorular soruyorsun. Millet sana her şeyi tek tek anlatamaz ki. Bir araştır, öğren; wordpress destek siteleri var bir sürü; en başından itibaren anlatıyorlar.

Nedir bu yahu!

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öncelikle merhaba
arkdaşlar crazii nin neden üstüne gittiniz ki bu kadar. sizlerden doğuştan öğrenmediniz bu mereti.
dönelim konumuza
seni kendimin 5 ay önceki halime benzettim.ilk başlarda bende senin gibiydim. wordpress ne demek onu bile bilmezdimm
herneyse... istersen ben sana temelden yardımcı olabilirim. eğer öğrenmek istiyorsan bişeyler özelden ulaşabilirsin..
kolaygele..:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5