İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu yaratıklardan şikayetçiyim

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yazık yazık, bir hayvansever olarak KINIYORUM !
Onlara öyle bir uygulama yapılsa ne olurdu acaba...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Görüntüler gayet acık , bu ...... lerin kim oldugu bulunabilir ,keşke bir insaflı cıksada bu işin peşine düşse :S Birde marifet gibi videoya cekip internete vermişler :mad:
Bunların bulunup aynı videonun tam tersinin çekilmesini diliyorum:(

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Allah'a ( c.c ) ve ahiret gününe inanan insanım. Benim bildiğim doğru şudur ;
Kim dünyada birine zulmediyorsa aynı şeyi ahirette o zulmu oda ona yaşatacak.

Allah ıslah etsin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Görüntüler gayet acık , bu ...... lerin kim oldugu bulunabilir ,keşke bir insaflı cıksada bu işin peşine düşse :S Birde marifet gibi videoya cekip internete vermişler :mad:
Bunların bulunup aynı videonun tam tersinin çekilmesini diliyorum:(

videoya çekenler o hayvanlar değil
vatandaş uyarıyor ayakları kanıyomuş köpeğin, uyarmasalar devam edecekler:S
bi hayvan da ancak bu kadar sadakatli olur, atlasa motora da kafalarını koparsa acaip mutlu olurdum

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Tamamını izleyemem ki ben böyle şeylerin :( ben kendileri cekmişler sandım
Keşkede hiç bakmasaydım

Boşuna demiyorum ben tükürülecek o kadar surat varken yerlere TÜKÜRMEYİN...diye

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Oda bişimi yabancıların ellerinde dolaşıyor canlı canlı çöp arabasına atılan köpek + uyutulan öldürülen köpeklerin videoları...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yıllar önce kürk yapmak adına katledilen hayvanların videosunu izlemiştim :(
Hemde 10 dk tamamını ,ağladım,insanlığımdan utandım resmen böyle bi vahşilik yok ya
Bu tarz seylere tıklamam coğunlukla psikolojim bozuluyor .
Rabbim cezalarını verecek inşallah

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Belki biraz ama çok az konu dışı olacak ama keşke bu konudaki duyarlılık aynı şekilde insanlar için ( "Ütopya:" Soy sop, senden benden, ondan bundan ayrımı olmaksızın) yapılan zulümlerde de ortaya çıkabilse...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Geçenlerde de sırf evinin üst katında bir kedi yavrulamış diye, bütün yavru kedileri nehrin ortasına atan bir kız vardı hemde marifetmiş gibi videoya çekmişti.

İnsanlık nereye gidiyor?

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Belki biraz ama çok az konu dışı olacak ama keşke bu konudaki duyarlılık aynı şekilde insanlar için ( "Ütopya:" Soy sop, senden benden, ondan bundan ayrımı olmaksızın) yapılan zulümlerde de ortaya çıkabilse...

Aynı duyarlılığın fazlasını ben onlar için de gösteriyorum.Ama sadece duyarlılıkta kalıyor faaliyet hiçbirimizde yok :( Ne yapabiliyoruz ki?

Benim isyanım hayvana eziyet edene değil ,,insanlıktan cıkanlara...Merhameti olmayan insanada acımaz hayvanada ..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aynı duyarlılığın fazlasını ben onlar için de gösteriyorum.Ama sadece duyarlılıkta kalıyor faaliyet hiçbirimizde yok :( Ne yapabiliyoruz ki?

Benim isyanım hayvana eziyet edene değil ,,insanlıktan cıkanlara...Merhameti olmayan insanada acımaz hayvanada ..

Anlıyorum seni Daylight ama hiç düşünmüyor olmamızdan iyidir. Ne kadar çok düşünen varsa ve bunu bir şekilde dile getiriyorsa iyidir... Kimisi meclislerde, kimisi sokaklarda, kimisi örgütlenerek birlikte, kimisi forumlarda ... Yani bu tarz duyarlılıklara ortak olduğunu bir şekilde dile getiriyorsan hiç yoktan iyibirşeyler yapmışsın demektir.

Geçenlerde de sırf evinin üst katında bir kedi yavrulamış diye, bütün yavru kedileri nehrin ortasına atan bir kız vardı hemde marifetmiş gibi videoya çekmişti.

İnsanlık nereye gidiyor?

Yabancı bir ülkede geçtiği için alınan bilgiler net olmuyor. Ben şöyle hatırlıyorum onlar kedi değil köpeklerdi. Ayrıca bu olaydan sonra yapılan baskılar sonucunda kızın psiklojisinin bozuluğu haberleri dolaşıyordu.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Onlar köpekti , kız yakalandı ve mahkemeye gönderdiler.Ayrıca yurt dışında hayvan hakları yasaları çok ağırdır.(Bildiğim ülkelerde hiç değilse).Bi hayvana eziyet veya işkence çok ağır olarak cezalandırılıyor.

Orda toplanıp hayvanlar resmi olarak yazı gelmeden paşalar gibi bakılmak zorunda.Eğer bakılamıyorsa acısız bir şekilde uyutuluyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5