İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu yazı Fatih Hoca'yı çıldırtır

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fatih Terim Bosna maçından sonra istifa edecek söylentisi var umarım doğrudur. Kredisini tamamen tüketmiş bir teknik kadro ile başarılı olamayız.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Biz okyanusu geçtik derede boğulmayız inşallah

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avrupa şampiyonasında moldova, malta gibi takımlar değil
Norveç, yunanistan gibi takımlar olacak.
Avrupa şampiyonasında da başarılı olacağımıza inanıyorum. Ersun yanal gibi kompleksli bi maşa yerine Fatih terim gbii bi teknik direktör her zmaan iyidir.
Sonuç olarak bosnayı yenersek avrupa şampiyonasına gişdiyomuyuz?
evet
ozaman başarılıyız.
Sanki he sene grup lideri olarak çıkıyoruz gruptan hey allahım hangi ara havalandık bukadar

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Avrupa şampiyonasında moldova, malta gibi takımlar değil
Norveç, yunanistan gibi takımlar olacak.
Avrupa şampiyonasında da başarılı olacağımıza inanıyorum. Ersun yanal gibi kompleksli bi maşa yerine Fatih terim gbii bi teknik direktör her zmaan iyidir.
Sonuç olarak bosnayı yenersek avrupa şampiyonasına gişdiyomuyuz?
evet
ozaman başarılıyız.
Sanki he sene grup lideri olarak çıkıyoruz gruptan hey allahım hangi ara havalandık bukadar

Sizi anlamak zor aslında. Mantıkla yaklaşmıyorsunuz. Subjektif bakarsak olaylara haklısınız ama objektif yaklaşmak daha mantıklı. Genç nesilin önünü açmak lazım. Yaş 35 siz kralsınız yine oynarsınız laf atan yok ama yeriniz milli takım değil oradan emekli oldunuz sizi birileri zorla oynatıyorsa bu takıma zarar veriyor bunu herkes görüyor siz göremiyorsunuz. Dünya üçüncüsü bir ülke olarak bakıyorum. Bu hava değil normal birşey dir. Siz KADROLARI bir inceleyin önceki maçların sonra yediğiniz absürt golleri inceleyin daha sonra yorum yapın bana başarıdan bahsedin. Bu başarı sizin gibi düşünenlerindir. Malta'yı zafer günlerinde zafer yaşatan işi gurur yapan ve yenilen takım bu. MALTA'ya yenilmişsiniz. Yunanistan gibi takımları kaç kere yenebileceksiniz ? Geçmişe değil geleceğe bakıcaksınız. Gelişmekte olan bir ülke var herşey gelişiyor. Geçmişte biz sonuncuda cıkıyorduk mantığıyla hareket etmemek gerekiyor. Biraz daha objektif yaklaşmak gerekiyor. Bana önceden 1 Mbit hat yetiyordu. Çokda iyiydi. Çokda hoşuma gidiyordu. Ama şu anda 4 Mbit hattan bile sıkıldım. Bu bunun gibi bir şeydir. Gelişmek şart. Siz yerinizde sayarsanız daha çok sonuncu cıkarsınız bu tür şeyleri kabullenmek ilginç tabi görüşleriniz sizi alakadar eder. Siz bunu hava olarak görmeye devam edin.

harputlum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizi anlamak zor aslında. Mantıkla yaklaşmıyorsunuz. Subjektif bakarsak olaylara haklısınız ama objektif yaklaşmak daha mantıklı. Genç nesilin önünü açmak lazım. Yaş 35 siz kralsınız yine oynarsınız laf atan yok ama yeriniz milli takım değil oradan emekli oldunuz sizi birileri zorla oynatıyorsa bu takıma zarar veriyor bunu herkes görüyor siz göremiyorsunuz. Dünya üçüncüsü bir ülke olarak bakıyorum. Bu hava değil normal birşey dir. Siz KADROLARI bir inceleyin önceki maçların sonra yediğiniz absürt golleri inceleyin daha sonra yorum yapın bana başarıdan bahsedin. Bu başarı sizin gibi düşünenlerindir. Malta'yı zafer günlerinde zafer yaşatan işi gurur yapan ve yenilen takım bu. MALTA'ya yenilmişsiniz. Yunanistan gibi takımları kaç kere yenebileceksiniz ? Geçmişe değil geleceğe bakıcaksınız. Gelişmekte olan bir ülke var herşey gelişiyor. Geçmişte biz sonuncuda cıkıyorduk mantığıyla hareket etmemek gerekiyor. Biraz daha objektif yaklaşmak gerekiyor. Bana önceden 1 Mbit hat yetiyordu. Çokda iyiydi. Çokda hoşuma gidiyordu. Ama şu anda 4 Mbit hattan bile sıkıldım. Bu bunun gibi bir şeydir. Gelişmek şart. Siz yerinizde sayarsanız daha çok sonuncu cıkarsınız bu tür şeyleri kabullenmek ilginç tabi görüşleriniz sizi alakadar eder. Siz bunu hava olarak görmeye devam edin.
Kimse hava diye görmüyor.
Türkiye milli takımı 2002 dünya kupasına baraj maçı oynayarak gitti.(Azerbaycan moldova makedonya Slovakya takımların bulunuyordu )
Büyük takımlar arasında gösterdiğimiz Fransa dünya kupası tarihinde
1990 - Katılamadı
1994 - Katılamadı
1998 - Şampiyon
2002 - 1.Tur elendi
2006 - İkincilik
Ve bir çok örnek.Demekki çoğu takımda düşüş vardır.Bu düşüş teknik kadrodan da olur,futbolculardan olur olur.
Türkiye Milli Takımının bu gruptan ikinci olarak çıkması benide tatmin etmedi. Ama hiç olmazsa gruptan çıkmamız çok güzel oldu.(Daha hiç bir şey belli değil)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5