İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Yenimi?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar 2004 üyesiydim. aylık kazancım çok iyiydi ve birden fazla sitemde reklamları gösteriyordum. kod koyduğum sitelerin tamamı 2004 yılında açılmış sitelerdi.
kurallar dışında hiçbirşeyi hiç bir dönemde yapmadım! hatta kazançlar artmaya başladığı dönemlerde bir sayfada 3 reklam gösteriyorsam bire indirdim. sitelerimin hiç birine pop açmadım ve google aramadan gelen hitler %80 in altına düştüğünde reklamları kaldırdım.
ilgili her konuda her zaman çok titiz davrandım.
şimdiki aklım olsa bu kadar titiz davranmazdım bu konuda.
anlayacağınız google ın sevdiği müşterilerdendim. hatta sebepsiz banlandım diyenlere google sebepsiz banlanmaz diye sürekli söyledim durdum.
geçersiz tıklama açıklamasına karşı; benim bilgim dışımda 3. şahısların bir amaç doğrultusunda reklamlarıma tıkladığını düşünüyorum.
bu işin mantığını çözdüğüme inanan ve google ın sebepsiz banlamasının mantıksız olduğunu düşünen birisi olarak getirebileceğim tek yorum budur.
yoksa adsensede uygulanabilecek tüm alternatifleri sürekli farklı sitelerle hesap açarak denedim. bu hesap ana hesabımdı. sağlam olandı :)

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoksa adsensede uygulanabilecek tüm alternatifleri sürekli farklı sitelerle hesap açarak denedim. bu hesap ana hesabımdı. sağlam olandı :)

belki nedeni buda olabilir ..
aynı ip ile açtıysan hesapları ..

atılma sebebi olarak ne diyemail attılar?

örnek:
*geçersiz tıkalamar tespit ettik.
*banlanan bi hespla ilişkiniz bulundu.
*vs gibi ..

ps: premium hesapta herhangi bi ülke ayrımı yapcaklarını sanmıyorum .. bence en önemlisi içerik..

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar 2004 üyesiydim. aylık kazancım çok iyiydi ve birden fazla sitemde reklamları gösteriyordum. kod koyduğum sitelerin tamamı 2004 yılında açılmış sitelerdi.
kurallar dışında hiçbirşeyi hiç bir dönemde yapmadım! hatta kazançlar artmaya başladığı dönemlerde bir sayfada 3 reklam gösteriyorsam bire indirdim. sitelerimin hiç birine pop açmadım ve google aramadan gelen hitler %80 in altına düştüğünde reklamları kaldırdım.
ilgili her konuda her zaman çok titiz davrandım.
şimdiki aklım olsa bu kadar titiz davranmazdım bu konuda.
anlayacağınız google ın sevdiği müşterilerdendim. hatta sebepsiz banlandım diyenlere google sebepsiz banlanmaz diye sürekli söyledim durdum.
geçersiz tıklama açıklamasına karşı; benim bilgim dışımda 3. şahısların bir amaç doğrultusunda reklamlarıma tıkladığını düşünüyorum.
bu işin mantığını çözdüğüme inanan ve google ın sebepsiz banlamasının mantıksız olduğunu düşünen birisi olarak getirebileceğim tek yorum budur.

Google bunu maalesef yapiyor. Bunun icin bazi tipler verebilirim:
1- Acabilirseniz birden fazla hesap acin.
Herhangi bir hesabiniz banlanirsa banlanan sitedeki kodlari obur tarafa alirsiniz.
2- Sadece Googla bagimli olmayin. Google reklamlari yaninda baska reklamlarda ekleyin sitenize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi