İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu yerleşimde bir sorun var mı ?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
adszvl7.jpg

sizce bu yerleşimde bir sorun var mı

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sanırım şu ortadaki reklam konusunda tereddütte kaldın, geçen gün site tanıtım başlığından sitene girdiğim de aynı soru aklıma gelmişti, yanlış anlaşılır diye mesaj yazmak istememiştim, sen de tereddütte kalmışsın anlaşılan.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
evet sağ ve sol üstteki reklamlar ve ortadaki reklamlarda sorun yaşarmıyım acaba

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sol taraftakini alttaki menu ile orantılı şekilde tablo'ya alınız ve zemin rengini aynı yapınız.

Sağ taraftakini 200x90 bağlantı yapıp "Son Eklenenler" kısmı gibi üstüne başlık yeri koyup boş bırakınız. Görünümü bozmasın bu şekilde.

Ortadaki reklamın çerçeve rengini #F1F1F1 yapınız; yada, üstüne ve altına
<hr bgcolor="#F1F1F1">
kodunu ekleyiniz.

İyi çalışmalar.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
sağ ve soldaki reklamları menünün içine gömmeye çalış ayrı bir platformda görünmesin.Ortadaki reklamıda kızcagazın üstüne alabilirsin.Sağ menünün içine bitane adsense bağlantı reklamı koyarsan daha güzel olur

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sol'a birim reklam ortayada geniş dikdörtgen koy bakalım, nasıl olacak..
Genelde benim dizilişlerim o şekilde.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben uygunluğundan ziyade tıklanma ilgili fikrimi söylemem gerekirse yukarıdaki iki (Sağlı sollu) reklamlara pek tıklanma olcağını sanmıyorum bence:
Ortadaki Banner yerine bunu koysan bence daha çok verim alırsın
336x280.gif

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben uygunluğundan ziyade tıklanma ilgili fikrimi söylemem gerekirse yukarıdaki iki (Sağlı sollu) reklamlara pek tıklanma olcağını sanmıyorum bence:
Ortadaki Banner yerine bunu

visitistanbul'a katılmakla beraber kategori bölümünde bulunan bağlantı reklamı sorun yaratabilir. Orada yer alan "devami1.jpg" resmi farklı çözünürlüklerdeki bilgisayarlarda tıklamaya teşvik edici (yanına konmuş) şekilde gözükebilir. Bence bağlantı birimindeki o resmi kaldır...

Kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5