İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu zülme bir dur denilmeyecek mi ?

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorm' Alıntı:
Kuran-ı Kreim de yanlış hatırlıo olabilirm ama aşağı yukarı böyle birşey vardı.
"Biz insanı tüm varlıklardan üstün yarattık"

pigeon' Alıntı:
Kuran da bir yer göster ki bana insan en yücedir desin!

Pigeon : öncellikle dorm en yücedir dememiş üstün demiş ;)

ve İSRA 70. Ayeti okursan anlarsın

Andolsun, biz insanoğlunu şerefli kıldık. Onları karada ve denizde taşıdık. Kendilerini en güzel ve temiz şeylerden rızıklandırdık ve onları yarattıklarımızın bir çoğundan üstün kıldık.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
SaintOne' Alıntı:
saçmalamışsın millet aç karnını mı doyuracak yoksa hayvan mayvan koruma dernekleri açıpta üstlerine o korudukları hayvanlardan yapılma kürkleri mi giyecek ?

ne dediğin belli değil ki ! bişey savunuyorsun adam gibi yaz . aç karınla canlı hayvan yakmanın ne alakası var ! offf, offf boş yazıyorsunuz :(

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben dorma vermemişim cevabı ! diğer ın yazdığını oku önce ondan sonra laf yetiştir lütfen !
ben okuduğunu anlayan bir insanım benim yazdığımı bana anlatmayın !

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
ben dorma vermemişim cevabı ! diğer ın yazdığını oku önce ondan sonra laf yetiştir lütfen !
ben okuduğunu anlayan bir insanım benim yazdığımı bana anlatmayın !

1. Dorm a atmamışsan bile dorm da onu aynısını demiş. Bu hiçbirşeyi değiştirmez ;)
2. Kuran'dan alıntı yapmak laf yetiştirmek değildir. HAŞA!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
üstün ve yüce kelimlerini böyle değerlendiriyorsan öyle olsun. biz webmaster olayına geri dönsek daha iyi olur sanırım..

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
üstün ve yüce kelimlerini böyle değerlendiriyorsan öyle olsun. biz webmaster olayına geri dönsek daha iyi olur sanırım..

ben değerlendirmiyorum. bak gene olmadı. Kuran'dan ayet vermek benim değerlendireceğim deyil

Kuran'ı Allah yolladı Ben yollamadım ki ben değerlendiriyim HAŞA!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5