İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün 1 Temmuz 2005 , Adsl 512 olacaktı ?

M

M@latyæsporlu

Misafir
valla satsınlarda kurtulak ama tabii haraç mezat değil sayın ato başkanı sinan aygün bi yöntem söylemişti onun dediği gibi yapılısa iyi olur.. rahata ereriz.

B

baybars

Misafir
M@latyæsporlu' Alıntı:
valla satsınlarda kurtulak ama tabii haraç mezat değil sayın ato başkanı sinan aygün bi yöntem söylemişti onun dediği gibi yapılısa iyi olur.. rahata ereriz.

Telekomu satacaklarsa türklere satmalılar. Dediğin doğru haraç mezat değil tabi. Yabancılara satacaklarsa 100 milyar dolarda verseler satılması doğru bir karar değil bana göre, zira siz evinizin salonunda konuştuklarınızı yan komşunuzun mu duymasını istersiniz? Yoksa kayınvalidenizinmi?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dogru düzgün zaten türk sirketide yok..tüm sirket sahipleri karapara hortum olaylarina karismis durumda..yabancilara satilmasi su yönden iyi olur ; alacagimiz hizmetin kalitesi yükselir ve fiyatlar duser..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5