İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün, bir kez daha, gururla "BJK" diyorum...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Beşiktaş aklanana kadar, "Ziraat Türkiye kupası"nı, federasyona iade etme kararı aldı.
besiktas-kupa140721.jpg

Beşiktaş kupayı iade ediyor

Kulüp ikinci başkanı Metin Keçeli ve genel sekreter Fahrettin Curoğlu ile birlikte Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı İstinye'deki federasyon binasında ziyaret eden Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, çıkışta yaptığı açıklamada, bu taleplerine olumlu yanıt aldıklarını söyledi.

Demirören'in açıklaması şöyle:

''Sayın Aydınlar ile arkadaşlarımızın durumunu değerlendirdik. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, Beşiktaş camiası, Beşiktaş Kulübü olarak Türk adaletine ve hukukuna olan inancımız sonsuzdur.

Beşiktaş Yönetim Kurulu olarak bütün arkadaşlarımızın suçsuz olduğuna inancımız sonsuzdur.

Ancak bir hataları varsa zaman içinde ispat edilecektir, Beşiktaş da gerekli işlemleri yapacaktır. Biz bugün Sayın Mehmet Ali Aydınlar'a Beşiktaş Kulübü'nün kupasını iade etmek istediğimizi söyledik. Çünkü arkadaşlarımıza güvenim sonsuz.

Bu süreç tamamlandığında, arkadaşlarımız aklandığında kupamızı geri alırız. Daha detaylı açıklamayı sonra yapacağız. Federasyon olumlu yanıt verdi.''

Demirören, ''Tayfur Havutçu'nun sözleşmesi iptal edilecek mi'' sorusuna, ''Kendisinin müracaatı olması lazım, hukuki süreçte. Bir haftalık sürede onu değerlendirip, o süreçten sonra karar vereceğiz'' yanıtını verdi.

A:A

Çarşı grubu da bir bildiri yayınladı,

Aklanın gelin
temizlik.jpg

http://www.forzabesiktas.com/

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çarşı resmini koymana anlam veremedim.
aziz yıldırım içeri alındığı gibi trabzonspor şampiyonsun hayırlı olsun kutluyoruz olayı yaratan ucuz bir taraftar grubu !
kupayı geri verdiği için kutluyorsun öyle mi bjk göz boyuyor başka bir şey değil !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5