İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün düşecek domainler! Düşen domainler

Alparslan_Sultan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
39
Domain satışı bile milyoner olmak aslında mümkün. Tabi bunun için iyi zamanda, iyi domaini kovalamanız lazım. Domain reglemek diye bir tabir var. Beli duymuşsunuzdur. Benim arkadaşlarımın bazıları sırf domain regleme ile geçimlerini sağlıyorlar. Yani sadece geçim değil biri milyoner oldu diyebilirim.

Diğer bir arkadaşım bir isim almış. Şimdi hatırımda değil. "Yankin" gibi saçma bir domain. Buraya saat sitesi kurup buradan satış yapmak istiyordu. Bu saçma kelime Japonya'da birinin ismiymiş. Bu arkadaşa ulaşıyor ve bilin bakalım ne kadar ödeme yapıyor? Tam 600 bin TL. Piyangodan çıkmış gibi bir para bu. Arkadaş başta inanmıyor. Sonra ama ödeme yapıyor ve domaini devrediyor arkadaş.

Düşecek domainler içinde de çok müthiş alan adları olabiliyor. Bunun için bir site açılmış. Aslında derdim siteyi tanıtmak vs. değil. İlgisi olanlar buradan düşecek domainleri takip edebilirler.

Bugün En son yapılan domain sorgulamaları
Backlink Domainler
Özel Domainler
Şehirlere Göre Domainler
3 & 4 Karakter Satılık Domainler
3 Karakterli Boş Domainler
4 Karakterli Boş Domainler
Com Uzantılı Sadece Harf Bugün Düşecek Domainler
Net Uzantılı Sadece Harf Bugün Düşecek Domainler
Org Uzantılı Sadece Harf Bugün Düşecek Domainler
3 Karakter Bugün Düşecek Domainler
4 Karakter Bugün Düşecek Domainler
5 Karakter Bugün Düşecek Domainler
6 Karakter Bugün Düşecek Domainler
Com Uzantılı Bugün Düşecek Domainler
Net Uzantılı Bugün Düşecek Domainler
Org Uzantılı Bugün Düşecek Domainler
Tv Uzantılı Bugün Düşecek Domainler
Cc Uzantılı Bugün Düşecek Domainler gibi başlıklarda sorgulama yapabiliyorsunuz. Bence deneyin. Hiç belli olmaz belki bir büyük balık yakalarsınız. Site adı: search.com.tr

yasarkavus

Onaylı Üye
Reaction score
51
Teşekkürler. Domain bulmak zor olsa da, bir domainle insanın hayatının değişmesi de olası. Ben bir ara çok arıyordum ama bir türlü güzel domain bulamadım. Bulduğumu da kaptırdım aslında. Bir arkadaşım Türkçe saçma bir domain almış. Bu domain de Çinli bir milyarderin ismiymiş. Kendisiyle bağlantıya geçti ve 400 bin TL teklif etti. Arkadaş hala düşünüyor. Bir sinir oldum ki. Bedava versen kimse almaz domaini. Sattı da aldı parasını. Millette ne şanslar var ya anlamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5