İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugun Öğleden Sonra Vatan Topraklarında..!

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
İmparator Bugun Öğleden Sonra Vatan Topraklarında..!
Hiç biyerden alıntı yapmadım sadece bildiklerimi söylüyorum Özel uçağıyla bugun öğleden sonra Vatan Topraklarında...!

2006-10-10_ibrahim_tatlises_tv.jpg

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Dha bu konu hakkında haber yapmış.

İbo'nun Yakınları Havalimanında
Türkiye'ye bugün dönmesi beklenen İbrahim Tatlıses'in yakınları Sabiha Gökçen Havalimanı'na geldi.
02 Haziran 2011 Perşembe, 15:52

Almanya'daki tedavisinin ardından Türkiye'ye bugün dönmesi beklenen İbrahim Tatlıses'i karşılamak üzere oğlu İdo ve kardeşi Hüseyin Tatlı, Sabiha Gökçen Havalimanı'na geldi.

Sık sık telefonla konuştuğu görülen İdo, kameraları farkedince Genel Havacılık Terminali'nin bekleme salonuna girdi.

Tatlıses'in uçağının saat 17.00 sıralarında Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmesi beklenirken, oğlu İdo, kardeşi Hüseyin Tatlı ve bazı yakınları da havalimanında beklemeye devam ediyor.

DHA

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5