İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BUGÜNE ÖZEL FİYAT 90 TL | Profesyonel Kurumsal Firma Scripti PHP-PDO

morixsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DEMO SİTE

YÖNETİM PANELİ

Kulanıcı Adı : admin Şifre : demo

E-MAIL: [email protected]

TEK DOMAIN LİSANSLI : 90 TL (Ömür Boyu)

z080O7.jpg

NZaZJg.jpg

9mMN4Z.jpg

Modern Tasarım
Tüm sektörler ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, modern tasarım.

Dinamik,Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı
Kurumsal V1 firma scripti, ( Php, MySql(PDO), Css + xHtml, jQuery + Ajax )kullanılarak dizayn edilmiştir.

Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım (Müşteri Paneli dahil.)

Tema Renkleri (24 Renk)
Kurumsal renklerinize uyum sağlayacak şekilde tema renklerini dilediğiniz renk tonu olarak değiştirebilirsiniz.

Sınırsız Ürün Kategorileri
Ürün gruplarınızı sınırsız kategorize edebilir, her ürün kategorisi için özel meta bilgilerive detaylı açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Ürün Sipariş Yönetimi
Gelişmiş sipariş yönetim sistemi ile, ürün siparişlerinizi anlık takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Destek Sitemi
Web siteniz üzerinden müşterilerinize 7/24 destek sunabilirsiniz. Müşterileriniz herhangi bir konuda bildirim oluşturarak tarafınızdan destek talebinde bulunabilirler. Dilerseniz destek sistemini pasif duruma da getirebilirsiniz. Bu durumda müşteri paneli ve admin panelinden destek sistemi ile ilgili ibareler kaldırılacaktır.

Hizmet Yönetimi
Firmanıza ait hizmetlerinizi ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Müşteri Görüşleri
Müşteri yorumlarınızı anasayfanızda firma logosu + yetkili adı soyadı yayınlayabilirsiniz.

Rakamlarla Biz
Firmanıza ait istatistiki bilgileri, anasayfanız üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Markalar
Birlikte çalıştığınız markaları veya referanslarınızdan ön planda gözükmesini istediğiniz markaları anasayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Belgeler
Firmanıza ait belgelerinizi resim formatlarında yayınlayın.

E-Katalog
Firma kataloglarınızı ister pdf olarak ekleyebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi
Sayfa yönetimi ile kuruluşunuz ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Blog Yazıları
Firma ve kuruluşunuz ile ilgili özel yazılar ve makaleler yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş Slider

Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişleri ekleyebilirsiniz.

Foto ve Video Galeri
Firma ve kuruluşunuz ile ilgili kategorili olarak fotoğraflar ve videolar yükleyebilirsiniz.

Referanslar
İşletmenizin referanslarını ekleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi
Web sitenizin üst kısmında yer alan menü sistemini, yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca ürün ve hizmetlerinizi tek bir tık ile otomatik olarak menünüzde gösterebilirsiniz.

Footer
Web sitenizin en alt kısmı olan footer kısmınını admin paneli üzerinden rahatlıkla değiştirebilirsiniz..

Metinleri Değiştirme
Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, site üzerinde bulunan tüm metinsel bilgileri admin paneliniz üzerinden rahatlıkla değiştirebilir ve kendinize göre revize edebilirsiniz.

%100 SEO Uyumluluğu
Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik sitemap.

Diğer Özellikler;
Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.
Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.
İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak gösterebilirsiniz.
Smtp Mail ayarlarını düzenleyebilirsiniz.
Modül Yönetimini kullanarak anasayfadaki alanları aktif ve pasif hale getirebilirsiniz.
Daha sayamadığımız birçok özellik için demoyu inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5