İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bukadar tıka ne kadar vermiş dersiniz..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tık sayısı 10.940 Sayfa TO 9,45% Sayfa eCPM [?] US$ 11,64

eylul ayının basından buyanaki tık sayım sizce ne kadar getirmiştir dersiniz simdiye kadar? yada ne kadar getirmeli idi yabancı icerikli bir site ortalama gunluk 9 k hiti var biraz forum biraz portal karısımı birşeyler..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 bin tık tr site için söyliyeyim 400 dolar yabancı hitli video sitem var oda aynı 10 bin tık 400 dolar civarı

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm ozaman bana iyi para veriyor bendemi sorun var diye düsündüm 1300 lerde falan dolar seviyesi biraz dahamı optimize etsem acaba :)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az olmuş o zaman biraz değişik içerik ile ilgili keywordler üzerinde oynama yapın bence.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az olmuş o zaman biraz değişik içerik ile ilgili keywordler üzerinde oynama yapın bence.

aslında olabilir siteyi actıgımdan beri sadece bir kere yaptım bunu :O bide bunu yapayım ozaman daha süper olucak..

myopers bulupta bulanmak degil 1 ay sonra dugunum var ve 30 000 ytl dugun borcum var ve bu borcu 9 ayda bitirmeyi hedefliyorum siteler 2. iş dügünden sonrada kurs vereceigm bilgisayar oda 3 olucak mecburiyetten borc bitsin bir ev bir araba alayım sonra 1 tane blog acıp oraya yazıcam sadece :) buda 5 yıllık bir yatırım onumdeki 5 yıllık hedefim yani..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maşallah ne tıklama var ya :p
allah daha cok tıklama nasip etsin :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amin :) borc bitene kadar bir banlanırsam zaten ucarım bu gece butun proxy siteleri ile türkiyenin ip aralıgını siteden kapatıcam :D biri girip tıklamasın 100 200 kere bilirsiniz bizim millet kazanamanyınca kaybettirmeye calısır..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok öyle dikkat çekersin bırak dagınık kalsın beee
yasak içerik kural ihlali felan yok ve normal site ise hiç elleşme kalsın öyle daha iyi

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amin :) borc bitene kadar bir banlanırsam zaten ucarım bu gece butun proxy siteleri ile türkiyenin ip aralıgını siteden kapatıcam :D biri girip tıklamasın 100 200 kere bilirsiniz bizim millet kazanamanyınca kaybettirmeye calısır..

Milletine söyleme o zaman. Yabancı forumlarda dilediğin kadar tartışabilirsin bu konuyu. Gece gece sinirlerim bozuldu.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Raporları inceliyordum birşey gözüme ilişti, 1-2 ay önce açtığım bir yazılım sitesi 640 tıklama 6.80 USD, 2 hafta önce açtığım bir yabancı şehir rehberi 14 tıklama 3.70 USD, buda demek oluyorki sitesine, içeriğine reklam verenine hatta hafta içi hafta sonu, sezonuna göre bile değişebiliyormuş :p ortalamaya vurduğumda 0.03 üstüne çıkmıyor zaten genelde denge budur... Kimisi tıklama başına 1 dolar verir kimisi 0.005 gibi komik rakamlar...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra kızmaya gerek dostum benim spamcı oldugumu soylediler bir yerlerde bir ara :) her neyse niyetim sizi kızdırmak degildi osahin 600 tıklamaya 6 doları göremedigim zamanlarda olmustu normal dir her neyse iyi sabahlar herkese

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5