İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bul Kazan İle Günde 1 TL Para Kazanmak !

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bul Kazan Club İle Aylık 30 TL Kazanma
Bulkazanclub
sitesi ile kolay yoldan para kazanmanız mümkün…

Belli sürelerde gelen sandıklara tıklayıp açarak para kazanabiliyorsunuz. 3 farklı sandık var; birinci sandık kutusundan 3 sandık açabiliyoruz ve 4 saat sonra tekrar üç defa açma hakkımız oluyor.

İkinci sandık kutusundan da 3 sandık açabiliyoruz ve daha fazla altın veriyor.

Üçüncü altın kutusunu ise günde 1 kez açabiliyoruz ve en yüksek miktarı burada kazanabiliyoruz.

Ayrıca görevler kısmında yer alan bonusları yaparak ekstra para kazanmanız mümkün…

İnternetten para kazanmak isteyenler için günde 5 dakika ayırarak aylık 30 TL kazanabilirsiniz.

Ayrıca seviye sistemi de bulunmakta. 2. seviyede ekstra %10, 3. seviyede ekstra %15 kazanmanız mümkün…
Şu ana kadar 13 TL kazandım. 25 TL olunca çekim talebinde bulunabileceğim.

BOL KAZANÇLAR…
Kayıt Linki : http://bulkazan.club/

Screenshot_2019-03-29-14-26-16.jpg

Screenshot_2019-03-29-14-26-53.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

hukukçupsikolog

Onaylı Üye
Reaction score
29
video izlekazan, inek besle kazan gibi uygulamalar her zaman sömürüdür. Bunun son örneği cepmaxtır

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
video izlekazan, inek besle kazan gibi uygulamalar her zaman sömürüdür. Bunun son örneği cepmaxtır
Haklı olabilirsiniz fakat böyle sistemlere ilk girenler her zaman kazanır benim bahsettiğim sitede yeni daha 10 kişi ödeme almış.
Birkaç haftaya ödeme alırsam paylaşırım burada...
Yorumun için teşekkürler...

hukukçupsikolog

Onaylı Üye
Reaction score
29
Haklı olabilirsiniz fakat böyle sistemlere ilk girenler her zaman kazanır benim bahsettiğim sitede yeni daha 10 kişi ödeme almış.
Birkaç haftaya ödeme alırsam paylaşırım burada...
Yorumun için teşekkürler...
Şahsen bir sistemde sonradan mağdurlar olacaksa, önde olup para kazanmayı doğru bulmam. İlgilenenler olacaktır, teşekkür ederiz

tubiseo

Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
attığın taş ürküttüğün kuşa değmiyor bence .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5