İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bulduğunuz Domainleri Başkası Almasın

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar

WhoisDomain.net olarak çoğumuzun en azından benim ve birçok arkadaşımın başına gelen ; boş olarak bulduğumuz domainleri başkasının kaydetmesi olayına çözüm getirmiş bulunuyoruz.
Nasıl ?
whoisdomain.net in whois alanındaki ilk hizmeti olan Safe Whois hizmetini ile (sadece safe-whois sayfasındaki aşağıda gördüğünüz form ile )

yaptığınız sorgular kesinlikle kaydedilmiyor.Ve verileri direk 1. whois sunucularından aldığımız için arada sorgunuzu görecek başka şahıs/firma bulunmuyor.
Üst kısımdaki lookup formunu boş domain yakalamak için kullanmayın lütfen orada yapılan sorgular birçok veri sağladığımız için ve sizlere bazı imkanlar sağlayacağımız için kaydediliyor.(O kısmı başka bir başlıkta tanıtacağım inşallah.)

Artık bu işi birinci kaynağından yapan yerli sermayeli bir site olduğu için sorgularınızı bizden yapacağınızı umuyoruz.Desteklerinizi bekliyoruz.

Sorgu yaparak bulduğunuz hataları buradan bana bildirirseniz memnun olurum.
Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5