İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bülent Korkmaz Bursaspor'da

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
K.Erciyesspor'dan ayrılan Bülent Korkmaz Bursaspor ile anlaştı. Bursaspor ile 3 yıllık bir anlaşma yapan Bülent Korkmaz bu kararını ilk kez LİG TV'ye açıkladı.

"Transfer konusunda şartlarım var. Gelecek oyuncuları ben belirledim. Bu oyuncuların transferlerinin yapılmasını bekliyorum" açıklamasını yapan Bülent Korkmaz Kayseri halkına da teşekkür etti. "Heyecanı olmayan bir şehre umut getirdik. Herşey bir soru işaretiydi. Futbolcuların kalıp kalmayacağı da... Ben uzun vadeli çalışmak istiyorum. Ben Ziya Başkan'a teşekkür ediyorum. Erciyesspor için herşeyi yaptı.Artık Bursaspor için emek vereceğim." dedi.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bursa için iyi bir karar. Umarım başarılı olur.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray'ın eski kaptanın Timsahlara çok faydalı olacağına inanıyorum. Hayırlısı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5