BulutDC Farkına Vardınız Mı?

Roovem

0
İyinet Üyesi
Katılım
8 Kasım 2014
Mesajlar
2
Reaction score
0
66jlGP.png

BulutDC ' nin farklarına hala varmadınız mı ?

2013 yılında Mysunucu olarak kurulup 2014 yılından itibaren BulutDC olarak sektörde yerini alan firmamız eşsiz hizmetleriyle sizleri karşılamaktadır.Tüm paket içeriklerimizi http://www.bulutdc.net adresinden erişebilirsiniz.
BulutDC Sunucuları Kıbrıs (KKTC) NİCOSİA 'da barındırılmaktadır. 2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline erişimine ek olarak Vodafone, Interoute, Cogent ve Level3 şirketleri ile de bağlı alt yapı üzerinden yedekli ve kesintisiz erişim sağlamaktayız.
HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

-Alan Adı (Domain vb hizmetler)
-Web Hosting(Bireysel Hosting , Bayi Hosting , Radyo Hosting)
-Sanal Sunucu (VDS ve Mail Sunucu)
-Diğer Hizmetler (SSL , Webtasarım hizmetleri ve SEO hizmetleri)

BulutSEC ile tanismaya hazir misiniz ?
Günlük Harcama Boyutunu ,aldığınız saldırı boyutlarını size smsle bildirelim.
Hosting paketlerimizden alarak BulutSEC Teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

BulutSMS ile tanışmaya hazır mısınız ?
Firmanızın reklamını dilediğiniz kadar kişiye ulaştırıyoz.İster firma isminizle sms , ister numarayla sms ile ulaşmak istediğiniz pazar alanına BulutSMS ile ulaşabilirsiniz.

BulutSEO ile tanışmaya hazır mısınız ?
Firmanızın internet ağında diğer firmalardan farklı bir sıralamaya yerleşmesi konusunda BulutSEO size hizmet vermektedir.Google rankta sıralamanızın üst sıralarda olmasını istiyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Webtasarımlarımızla farklılık yaratmaya hazır mısınız ?
Size özel web tasarımı yapıp aynı zamanda tasarımlarınızı SEO hizmetine uyumlu yapıyoruz.Bu sayede hem kendinize özel bir tasarıma sahip olmuş , hemde eşi benzeri olmayan bir siteyle rahatça sıralamaya yerleşebilme hizmeti alıyorsunuz.

Sektörde yer alan çoğu firmadan farklı konumda olup sizlere güler yüzlü ve en kaliteli hizmeti vermek için buradayız.Sizde aramıza katılın farkımıza tanık olun.BulutDC güvenilir hizmetler diler.

XYZDN7.jpg

2QpYqq.jpg
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst