İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bumerang Reklamlarını Yayınlayın Kazanın! Üye Olana 20 + 5 TL Devamı

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Özellikle özgün ve güzel sitesi olanlara için Hürriyet Bumerang reklamlarını yayınlamalarını öneririm. Üye değilseniz size vereceğim kodla birlikte ilk yayınladığınız reklam sonrasında extradan 20 tl daha kazanacaksınız.

Öncelikle Hürriyet Bumerang Nedir anlatayım biraz:

Tıklama derdi olmadan Hürriyet Bumerang size makale yayınlamanız için teklif sunuyor. Bu teklifler genelde 3-4 gün için ilk teklifte 2 tl den, diğer tekliflerde artmaktadır. (Örn. ben 2. teklifimde 34 lira aldım.) Teklif sonrasında makaleyi sitenize koyuyorsunuz ve teklifteki süre bitince isterseniz silersiniz.

- Hürriyet Bumerang Bana NE Kazandıracak?

- Benim verdiğim promosyon koduyla üye olup ilk teklifi yayınladıktan sonra ekstradan 20 lira kazanacaksınız. İlk üye olunca cep telefonunuzu kaydettirirseniz (ki teklifler cep telefonunuza gelecek o zaman) 5 lira daha extradan kazanıyorsunuz.
- Yazarkafe.com sitesinde sitenizdeki makaleleri paylaşarak hit kazanabilirsiniz. (Örn. Ben her makaleme en az 100 tekil hit çekiyorum.)
- Sitenizi Hurlist'e ekleyebiliyorsunuz. Bu size backlink kazandırıyor.
- Siteniz büyüyünce alacağınız tekliflerin değeri de artıyor. (Örn. İlk teklifim 2 tl olmasına rağmen, 2. teklifimde 3 gün için makaleyi 34 lira karşılığında sitemde yayınladım.)
- Alt ödeme sınırı 50 liradır. Üye olunca 5 lira cep telefonu ekleyince kazanacaksınız. 20 lira ilk teklifinizi yayınlayınca promosyon kodunu eklerseniz ekstradan kazanacaksınız. İlk teklif fiyatı genelde düşük olur 5 lira da ordan dersek, 2. teklifte alacağınız 20 liralık teklif size ilk ödemeyi almanızı sağlayacak.

- Eee Nasıl Üye Olacağız?

bumerang.hurriyet.com.tr adresine girdikten sonra, üst taraftan "Üye Ol" yazan kısma tıklayıp sisteme üye olabilirsiniz. Fakat; bumerang üyeliğiniz için ilk önce "Hürriyet.com.tr" sitesine üye olmanızı isteyecektir sistem.. "Hürriyet.com.tr" sitesi üyeliğiniz tamamlandıktan sonra bumerang sitesine giriş yapabilirsiniz.. Yukarıdaki forma ise, "Bumerang Ayarları"ndan ulaşabilirsiniz...

Bumerang hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bumerang.hurriyet.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz...

Üye olduktan sonra paranızın hesabınıza aktarılması için web sitenizi Bumerang sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir. 72 saat içerisinde siteniz onaylanacaktır.

Sitede; bronz, altın ve platin üyelik olmak üzere 3 çeşit üyelik vardır... Bu üyelik çeşitleri sitenizin kalitesine göre verilmektedir. Kaliteli ve özgün içeriğe sahip bir blogunuz varsa, sizi hemen platin üye yaparlar.

Siteniz onaylanacağı sırada üyeliğiniz "Platin" olursa, 20 TL anında hesabına aktarılacaktır..

Eğer blogunuza güveniyorsanız, üyelik formunu doldururken promosyon kodunu üyelik formuna yazmanız yeterli olacaktır..

Unutmayın! 20 TL kazanmak için benim vermiş olduğumu promosyon kodunu yazmak zorundasınız. Ayrıca, siteniz onaylandığı zaman "Platin" olarak onaylanması gerekiyor..

- Hadi O Zaman Promosyon Kodunu Versene...

Promosyon Kodu : T1FFA256

Bumerang üyelik ile kazanç sistemi hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız!

Devamı Oku: Bumerang Reklamlarını Yayınlayın Kazanın! Üye Olana 20 + 5 TL

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sistemi denemek için referansınla üye oldum.

Hiç ödeme aldınız mı gelir nasıl? Sürekli reklam teklifi geliyor mu yoksa bir iki tane verip bırakmasınlar?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ben cevaplayayım ödeme de kesinlikle sorun olmuyor. Reklamlar - yani tanıtım yazıları genel itibari ile iki haftada bir geliyor ve sitenizin kalitesine göre bu fiyat değişiyor. Yazı başına 32 tl alanlar dahi var.

Hiç ödeme aldınız mı gelir nasıl? Sürekli reklam teklifi geliyor mu yoksa bir iki tane verip bırakmasınlar?

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum. İlk başlarda 1 TL lik teklifler geliyordu şu an itibariyle teklif başına 125 TL geliyor bana.

Bu fiyatı 3 kritere göre belirliyorlar. Yazının sitenizdeki okunma/görüntülenme sayısı, yazının içindeki linklerin tıklanma sayısı, sosyal medyalarda paylaşım sayısı, ve sosyal medyalardan geri dönüşüm oranı.

Bu kriterleri yüksek olan sitelere hem daha çok teklif geliyor, hem de daha yüksek fiyatlar geliyor.

Her teklif her siteye gelmiyor bunu da belirteyim. Reklamverenler seçiyorlar siteleri ve onların seçtikleri sitelere teklifler gidiyor. Şu anda Bumerang'da 4K üye bulunuyor.

Teklifler yaz döneminde çok azaldı ama yaz bitince artacağını tahmin ediyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki kaç para okunca hesaba yatıyor

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba buradan para aldiniz mi? Yabanci siteleri kabul ediyor mu? Odeme sekli nedir?

Sanırım yabancı siteleri Türkçe reklam vermeleri nedeniyle kabul etmezler.
Ödeme şekli banka hesabınadır.

Sürekli derken reklam teklifleri arasında sitenizin kategorisine göre reklam teklifi geliyor. Genel bir konunuz varsa daha çok reklam teklifi alırsınız sorun olmaz.

peki kaç para okunca hesaba yatıyor

50 lira olunca hesaba yatıyor. referansla üye olup ilk teklifi yayınladıktan sonra ekstra 20 lira kazanıyosunuz. 5 lira da cep telefonunuzu kaydedince gelecek ve 25 lirayı da doldurmanız kalıyor geriye. 50 liralık ödemede her Türk firmasında olduğu gibi malesef vergi kesintisi oluyor.

------

Olaya sadece para olarak da bakmanızı istemem. Hurlist.com sitesine sitenizi ekleyebiliyorsunuz. Bu size backlin sağlıyor. Ben ilk google backlinkimi bu sayede aldım. Ayrıca belirttiğim gibi her makalenizi yazarkafe.com sitesine ekleme olanağınız doğuyor. Uyduruk toplist, imleme siteleri gibi değil. 1 makaleye en az 50 hit geliyor. Ziyaretçisi oldukça yüksek.

Siteniz özgün ve kaliteliyse kesinlikle başvurun.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
33 lira birikti bakalım, parayı öderken baya kesinti yaptıklarını duyuyorum.7-8 reklam sonra ödeme alırım heralde:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
içerde 13 liram varmış :D biraz kasayım bakalım bişeyler getirirse devam ederim
senin teklifinden üye olmadım yanlız, eski üye olduğum için kural dışıymış

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar rakam açıklarken dikkat edelim. Kazançlarla ilgili spesifik rakam vermek Bumerang kurallarına aykırıdır. Bu yüzden başınız derde girebilir.

Bu tarz sponsorlara üye olurken kuralları çok iyi okumanızı öneririm. Bir Türk şirketi var mesela kurallara uyulmadığında 50 bin cezası var. Bu nedenle üye olduğunuz şirketlerin sözleşmelerini iyi inceleyein derim. Benden size abla tavsiyesi.

ahmetaga54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende biliyorum bu reklam şirketini çok iyi bir reklam şirketi ama özgün ve kaliteli içeriğinizin olması gerekir... Siteye üye olurken sizi en az platin üye olarak kabul etmeleri gerekir ki teklif yayınlayabilesiniz...

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Platin üye olarak kabul edilmişim. Kaptın 20tl'yi :)
Tebrik ederim siz de kazandınız :) Umarım işinize yarar.

Arkadaşlar rakam açıklarken dikkat edelim. Kazançlarla ilgili spesifik rakam vermek Bumerang kurallarına aykırıdır. Bu yüzden başınız derde girebilir.

Bu tarz sponsorlara üye olurken kuralları çok iyi okumanızı öneririm. Bir Türk şirketi var mesela kurallara uyulmadığında 50 bin cezası var. Bu nedenle üye olduğunuz şirketlerin sözleşmelerini iyi inceleyein derim. Benden size abla tavsiyesi.
Herhangi bir firma belirtmedim alınan reklamından kazandığım para için. Mesela x firmasını yayınladım şu kadar kazandım gibisinden.

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu anladığım kadarıyla bahsedilen ücretsiz gösterimin normalde tutacağı miktar. 800tl'lik bi reklamı sen bedavaya yaptın demeye getiriyorlar

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Evet, teklif süresi biter bitmez eklemişler hemen bonusu. Bakalım şimdi bir sonraki teklifi merak ediyorum kaç verecekler :)

By Burhan 2010

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyide şablonu nasıl alacağız 1 saatir uğraşıyorum sablon alamadım

- - - -Güncellendi - - - - - -

İyide şablonu nasıl alacağız 1 saatir uğraşıyorum sablon alamadım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bloglara göre değişiyor galiba teklifler, bana webit konferansı geldi
teklif az geliyor sponsor bulamıyorlar galiba
şablonlarım kısmından şablon alabilirsin, üyeliğin yeniyse belki onay aşamasında beklediği için şablon vermiyordur

By Burhan 2010

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloglara göre değişiyor galiba teklifler, bana webit konferansı geldi
teklif az geliyor sponsor bulamıyorlar galiba
şablonlarım kısmından şablon alabilirsin, üyeliğin yeniyse belki onay aşamasında beklediği için şablon vermiyordur

Bilgilendirdiğin için tşk ederim modörötörüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5