İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bunu biliyomusunuz :((

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu nedir biliyor musun?Türkleri çekememek Türklerin gücünden,yüreğinden korkmaktır.Ötesi değil...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlar işte ancak nette bunları yaparlar atalarıda atalarımızın önünde eğiliyordu cephede onlar ezik insanlar...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tarih geçti, önümüzde eğilenlerin eteklerini öpenler var şimdi. Gün bugündür. Ne durumdayız? Önemli olan bu! Tarihe saplanmamak gerek.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alaka troy bir kaç köpek gidip öptüyse bu türkleri ilgilendirmez.Bir çürük bütün kasayı bozmaz;)atarsan kurtulursun bu kadar basit...

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
tarih geçti, önümüzde eğilenlerin eteklerini öpenler var şimdi. Gün bugündür. Ne durumdayız? Önemli olan bu! Tarihe saplanmamak gerek.
tarih geçmedi hala tekerrür ediyor. tarih çıkarılacak derslerle dolu, amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
animasyonda Türkleri görünce yusuf yusuf ettiklerini belli etmişler .

ama bizim yöneticiler ne yapıyor sırf ab ye girmek için çok büyük tavizler veriyor bence bırakalım ab yi Türkleri ve Müslümanları bir çatı altında toplayıp güç birliği yapacak bir birliğin önderliğini yapan ülkenin Türkiye olmasını diliyorum.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:

%100 katılıyorum sana. At üstünde kılıç sallayarak Allah Allah edaları ile yapılan savaşlar geride kaldı. Kalmadı diyenler varsa 3,000 kişilik PKK neden yokedilemiyor onu sorarım.

Herşey ekonomik güç. Ekonomik olarak özgür olmayan bir ülke bağımsız değildir.

Üzücü ama gerçek. Animasyona da kızmayın doğru bence. Bizdeki 69milyon insan da oraları buraya benzetir. (1 milyonu çıktım:)

B

Baria

Misafir
pembekedi' Alıntı:
ben bişey anlamadım valla nolmuş? rusça bilen var mı ne yazmışlar orda?

bu ab ye hayır protostosu. sonra yazıyor zaten OXI hayır demek yunancada ardındada cyprus yazıyor.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizi neden almadıkları çok belli oluyor. Tamam korkuyorlarda bu kadar belli etmesler bari.

Ben yine de onlardan üstün yanlarımız olduğunu düşünüyorum, korkmaları boşuna değil. Onlar biliyor bizim değerimizi ama biz bilmiyoruz hepsi bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5