İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bunu engellemenin bir yolu varmı?

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba, siteme ait sonuçların bir sitede daha çıktığını fark ettim, siteyi kontrol ettim önce ulan dosyalarımımı çaldılar diye düşündüm, daha sonra sitenin yönlendirilme bir nevi park gibi kullanıldığını fark ettim.

www.site.com olarak girdiğinde site başka bir site olarak giriyor ama site.com olarak girdiğin zaman benim sitemin aynısı çıkıyor, sitemdeki bütün dosyalar o sitede gibi görüküyor. Elaman sitesinin www. sız halini siteme yönlendirmiş ve bu şekilde ben zarar görüyorum, bunu engellemenin bir hali varmı ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
htaccesse bunu ekleyerek denermisin

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_REFERER} siteadresi\.com [NC]
RewriteRule .* /spamyapma.html [L]

cs_spawn07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iLgiç birsey.. Bunu forum.iyinet tede görmekteyim asLında. başına www. yazarsanız sayfa görüntülenemiyor.

Bu arada arkadasım meta yönelendirmesi olmadığına eminmisin ?
Direk java script kodu olmadan meta ile baska siteye sallayabilirler seni.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
meta yönlendirmesi falan yok, elaman sitesine yahoo dan host alıp farklı isim girmiş whois bilgilerine. Sitesinin www.site.com u başka bir site ama http://site.com u ise benim siteme yönlendirilmiş, dns zoneden. benim içeriğim den faydalanıyor. Engelleyemedim bir türlü, google'ye spambildirimi yaptım bakalım artık ne sonuç çıkacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5