İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunu göstermek zorundayım dostlar :(

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam iyi kazanmışsın :) ...hangi site yada sitelerden kazandığını merak ettim??

K

Kowalski

Misafir
1- merak ettim; çekleri göstermeniz gayet doğal ama neden gösterilme zorunlukları var? " Bunu göstermek zorundayım dostlar :( " ?¿ Böyle önemli bir duyuru için başlık pek iyi değil gibi (belki de mazisi var, ben bilmiyorum.)

2- Günümüzde photoshop vb. programlarla herşeyin yapılabildiği şu günlerde, buna daha fazla inanmamız için yapılabilecek, uygulanabilecek alternatif yollar nelerdir? Ben de cj.com üyesiyim ama bugüne kadar ne böyle bi miktarı bu kurumdan kazandım, ne de herhangi birisine yolladıklarını gördüm/duydum. Kazandım, ama bu kadar değil..

3- Eğer bu meblağlar firmaskop.com sayesinde kazanıldıysa, cj.com'dan şu anda neden sitenizde faydalanmıyorsunuz?

4- İsyankar kişi, düzenbozan olarak tanınmak istemem. Gayet doğal bir tepkimin olduğuna inanıyorum, yanlış anlaşılmasın lütfen.

Bol kazançlar.

D

dogangoko

Misafir
artık cj ile ilgili işlerim bittiği (yavaşlattığım) için açıklamam gereken noktalar var.
bugüne kadar kazandığım firmalar..
1- netflip
2- e-harlequin
3- arkadaşlık siteleri (cj içinde)
4- luckysurf (off off 30 centler)
ve hatırlamadığım bir çok advertiser, ayrıca bu çekler cj deki hesaplarımdan (3-4 vardı) bir tanesine ait görüntüler, diğerlerinden de bu meblağlara yakın paralar kazandık, 2 kişi olduğumuz için çok fazla para olmadı yani 1- 1,5 yılda 2 kişi 4000 $'ı aşkın para kazandık ama bir çok şeyi risk ettik (okul, aile, dostlar) ..
Maalesef bazen yanlış şeyler de yaptık (dialer) 3 günde yaklaşık 150 milyon dialerdan kazandığımızda vatandaşlara 1,5 milyara yakın paranın girdiğini öğrenmemizle o işi bırakmamız bir oldu.

Bu çeklerin firmaskop.com'la ilgisi yok ve para kazandığım siteler şu an yayında değil..
Artık üniversite hayatına girdiğimiz için bu işleri bırakıyorum, bu foruma yaklaşık 2 yıl önce de takılıyordum, dostlar para kazanmak istiyorsanız gerçekten çalışmanız lazım, internet yan gelip yatılarak para kazanılan bir yer değil

ayrıca photoshop olabilir diyen arkadaşıma tarayıcım olsaydı çeklerin fotokopilerini de yollardım ama yok neyse inanmayanın canı sağolsun beni ilgilendirmez..

Bugüne kadar bu forumda Ayhan ve TOmmy gibi saygın kullanıcıların yardımı çok oldu ama bu bir azim meselesi,, duvarı delebilirsiniz :)
Başarılar.. ama maalesef eski tadı kalmadı bu olayın

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ya, ben 19 yaşındayım, 11-12 yaşında netle tanışmış olsam en azından 6 yıldır bu muhabbeti biliyorum. o günlerde net cafelere takılırdım, bari cafe paramızı çıkartalım derdim. ama olmadı Allah olmadı, azim mazim migrosta ama bu işi ben beceremedim. en fazla 22$ çıktım, yeter dedim, bıraktım. siz nasıl yapıyonuz bu işi ya?

K

Kowalski

Misafir
Önce şöyle bi büyükşehir'e göç etmekle olaya giriş yapabilirsin, hı?

heh..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi