İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunu nasıl Halledebilirim

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ark ben sitemi ilk açtığımda vbulletin Lisansız açtim vbulletin çok hoşuma gidiyordu :) en azından kariştirim dedim biraz ama şimdi forumuma üyeler çoğalmaya başladı vede ortamım forumu genişletmemi ağirlik vermemi istiyor Bu yuzden vbulletini kaldırcam sormak istediĞim Vbulletin kaldırınca
guvenlik vede estetik oLarak smf mi yoksam phpBB tercih etmem gerekli Sizce + Şu anki forumdaki konulari Bu yeni Smf veya phpBB taşiyabilme imkanımda varmı

B

BY_THUQ

Misafir
vbulletin deki konu ve üyeleri taşıyamazsın. 0 dan kurman gerekiyor.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
invision power board 1.3 ücretsiz türkçe dil paketi ve butonların türkçesi her yerde bulunuyor.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xaereo' Alıntı:
Ark ben sitemi ilk açtığımda vbulletin Lisansız açtim vbulletin çok hoşuma gidiyordu :) en azından kariştirim dedim biraz ama şimdi forumuma üyeler çoğalmaya başladı vede ortamım forumu genişletmemi ağirlik vermemi istiyor Bu yuzden vbulletini kaldırcam sormak istediĞim Vbulletin kaldırınca
guvenlik vede estetik oLarak smf mi yoksam phpBB tercih etmem gerekli Sizce + Şu anki forumdaki konulari Bu yeni Smf veya phpBB taşiyabilme imkanımda varmı
php ye gecmek istersen db ni convert yapip tasiyalibilirsin uyelerini ve mesajlarini

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLla bişiler yapim derken Buraya geç baktım batirdim
1 forumu sildim herşey uçtu
2 yeni db oluştaramıyom Çünkü ben www.turkweb.org adına reseller aLmiştim
Şimdi turkweb.org paneline girmek istiyom girdiğimde reseller paneli çıkıyor turkweb kayIp :)
12500 konuLu forum 1 dk Uçtu ne kadar önemsiz desede insan o kadar emeğimin uçmasına valla şimdi üzülüyorum
yane kısacasi öle bıraktım
Bu arada turkweb.org domaini Çoğu aRk dioR sobet gitmemiş bende kafamdan dedim ana sayfaya forumun linklerini yazarim die ama sonuçta Şu anlık hepside nakavt

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
keşke yapmadan önce yedek alsaydın yazık etmişsin..:)

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
en azindan cronjob ayarlasaydin belirli gunler alirdi yedeklerini.

artik konulari mesajlari nasil convert edebilirim sorununda kalmadi :)

gecmis olsun saka biyana uzucu bir durum.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nokie' Alıntı:
en azindan cronjob ayarlasaydin belirli gunler alirdi yedeklerini.

artik konulari mesajlari nasil convert edebilirim sorununda kalmadi :)

gecmis olsun saka biyana uzucu bir durum.
saoL Genede Hiç yedek yok Onu bunu bilmem deneme amaÇlıda olsa asLa bir daHa lisansız bişi Kullanmıyacam ya Lisansını alcam yada bedava kaynaklardan Kullanacam en sağlamıda Buymuş gerisi Hikaye Bu forum yuzunden sitemden soğudum benim o kadar emek verdi valla öle ım vardıki 18 saat forumda takılan vardı şimdi bişide açıklıyamıyom kendi aralarında 150 kişilik bir grup vardı YENisiin kurana kadar başimin etini yerler
bakaLım şu paneli halledimde bedava Kurulum kuracam

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
free takil zaten istedigin zaman vBulletine upgrade edebilirsin forumunu, (kullanicilar, mesajlar, konular, smile, ozel mesaj vs vs.).

herkes tabiki sitesinde en iyisi olsun ister ama lisans konusunda vbulletin cok titiz oldugu icin rahat olamazsin.

ne zaman ben siteme vB almaya karar verdim dediginde en uygun zaman senini icin odur.

kolay gelsin.

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vb ile başlaman kötü phpbb falan ile başlasaydın impex ile geçerdin vb ye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5