İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bunu nasıl yapmışlar ya :(

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.google.com/search?q=atat%C3%BCrk+vecizeleri+cumhuriyet&hl=tr&lr=&start=30&sa=N

sitelere bakın.
UYARI: Norton vb koruma programi olmayan linklere tıklamasin!

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UYARI: Norton vb korumasi olmayan sitelere tıklamasın!!

o çıkan ilk site değil 30. site... fakat yinede google in boyle bir zokayi yutmus olmasi ilginc. ilk defa karsilasiyorum.. sitelerin hebsi subdomain ile olusturulmus. ama google bunlara nasil link vermiş? nerde kaldi bizim eşsiz pagerank???

Z

zeynelkoc

Misafir
köpek resimleri diye aratınca da aynı olay çıkıyor ve hepsinde trojan var

aktif linki kaldrırıyorum mesajındaki yanlışlıkla tıklamasın ziyaretçiler

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eşsiz pagerank mantığını hala bir çok arkadaş sanırım bilmiyor.pagerank üste çıkmak için degil ki :rolleyes:

Nasıl yaptıklarını buldum ama güvenlik gerekçesiyle sanırım söylememek en iyisi.
yoksa bu yazıyı okuyan dialercılar ve uygun-değilcular googleyi çökertir gibime geliyor.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
Eşsiz pagerank mantığını hala bir çok arkadaş sanırım bilmiyor.pagerank üste çıkmak için degil ki :rolleyes:

Nasıl yaptıklarını buldum ama güvenlik gerekçesiyle sanırım söylememek en iyisi.
yoksa bu yazıyı okuyan dialercılar ve uygun-değilcular googleyi çökertir gibime geliyor.

Eşşsiz pagerank ve arama sonuçlari arasindaki bağinti.. Sahibinin dilinden...

https://www.google.com/adsense/faq

"Google ifade özgürlüğüne inanır ve bu yüzden web’deki içeriğe geniş erişim sağlar. Arama sonuçlarımız bize ödeme yapan reklamverenler ve yayıncılara bağlı değildir. Arama sonuçlarımızı PageRank teknolojisine göre göstermeye devam edeceğiz."

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- PageRank, üst sıralarda yer almak içindir.PR ne kadar yuksekse sende okadar yuksekte yer alırsın.
2- Nasıl, yapıldığı zaten anlatılıyor, bunun gizlisi saklısı yok, google.com dan bulabilirsin !
3- Merak etme , Google'ı cokertemezler !

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Apache web server a bulaşan bir virüsten haberiniz varmı ?ne kadar domain varsa hepsine bir kod ekliyor apache olarak. Tüm o serverda bulunan sayfalarda kod çıkartıp dialer yükletiyor. Böyle olaylar da var . Bilginize...

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a bildirin
Arkadaşlar bu Türk düşmanları [deyim yerindeyse çünkü sizin bizim antivirüsümüz var, Ağrıda bir ilköğretim okulunda zar zor alınan bir bilgisayarın olmayabilir] ...download-pixs.com' uzantılı bir domain daha kullanıyorlardı. [email protected]'a mail gönderdim, türkçe keyword'ler ile absürt sitelere yönlendiriyor ve virüs bulaştırıyor diye, yaklaşık 87.000 ... download- pix.com uzantılı domaini sildiler.

Sizde [email protected] adresine durumu anlatan (Türkçe, ingilizce, veya tarzanca] bir mail gönderin

Bu gerizekalılar sadece ....antheriax.com uzantılı domain'i değil, ...thomasjoo.com'u da kullanıyor

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖRNEK MAİL

[email protected] 'a gönderin

Hi,

Google Turkish search results are dominated with ...antheriax.com and ...thomasjoo.com 's subdomains.When you search for example :" ilk halk kütüphanesi - means : first public library" first 2 results redirect you to a absürt content site and effects with some kind of virus. [ you can see the search resuls from http://www.google.com/search?num=30&hl=tr&newwindow=1&c2coff=1&q=ilk+halk+kütüphanesi&btnG=Ara&lr= ]

PLS remove these sites from your index.

Regards

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu domainler de aynı virüsten var

Sonu

....duro-mexw.com

....ad.avi-areas.com

ile biten domain'lere tıklamayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5