İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunun faydası nedir ?

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela sayfaları açınca disney vs. gibi yerlerle ilgili yazılar felan çıkıyor!

Ben onu soruyorum ?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim bu konu hakkında projem var.Katılmak isteyen **** msninden bana ulaşabilir mi?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
.::RIO::.' Alıntı:

Bu forumlari her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konusan insanlarin takip ettigini unutmayiniz. Genç arkadaslar, bayanlar, anneler ve babalar bu forumlarda bilgi almak için kullanıyorlar. Lütfen yazismalarinizi yaparken bunlari göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlar uyarilmadan silinecektir. Eger üye, israrla bozuk Türkçe, argo ile mesaj yazmaya devam ederse üyeligi silinecektir.

Gereken özeni göstermeniz rica olunur.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu olayın amacı Reklam Yayıncılığı.Daha tamamlanmamış bir proje ordaki.Ve böyle reklamları pixellerine göre listelerlenmesi bence çok güzel strateji.Kimin daha çok arsası var gibi bilgilerle reklam verenin daha populer olması isteniyor.İlerleyen zamanlarda daha da geliştirilebilir.Reklam veren binalarını düzenleyebilir belki de...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zannettiğim üzere yok.Arkadaşın dediği gibi reklamlar elle yapılıyor script olayı kesinlikle yok.Bu yüzden bunlar da teknik fazla konuşmaz :) Fikir tutması ve reklam politikası öndedir..

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımı felanda değişmişler! Yazılar felan eklemişler! Bayağı profesyonel olacağa benziyor! Ama uğraşılınır mı daha karar veremedim! :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dediğim gibi gelişmekte olan bir teknoloji ve o sitede gelişmekte olan site.İlk halinde ortadaki 2-3 ev vardı :) Daha tamamlanmadığı için ben reklamların gerçek olduğuna bile inanmıyorum.İlgilenenler Bilgilerimdeki msn ile irtibata geçerse çok iyi olur.Onlardan farklı birkaç projem daha var...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5