İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bunun neden olduğunu bilen varmı ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunum; makina çalışırken birden donuyor, takribi 10 sn sonra düzeliyor ardından bilgisayarıma girdiğimde c sürücüsü ve optik sürücüler haricindeki diğer hdd ler kayboluyor, ayrıca bu sürücüler disk yönetimindende kayboluyor. Anlayamadığım belli bir rölantide değil bu olay bazen sabah bazen öğleden sonra, hatta bazen yeniden başlattığımda düzeliyor, bazen düzelmiyor. Makinada kaspersky yüklü tarattım birşey bulamadı, combofix ile tarattım yine bişi yok. Bunun ne olduğunu bileniniz varmı ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
IDE/SATA kablosunda problem olabilir, HDD çeşitli şekillerde arızalanmış olabilir, ana kartın IDE/SATA girişleri problemli olabilir birçok nedeni olabilir

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makinanın üzerinde iki tane hdd var biri iki parça c ve d biride tek parça e, c yerinde duruyor d ve e kayboluyor sadece e olsa donanımsal diyeceğim ama d sürücüsüde kayboluyor.

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virus Kontrolu Yap pc de bendede oldu Ve sonunda pc yeniden kurdum. CPU kontrol et 100 /100 Doluluk varsa Muhtemel Virus Var pc nizde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5