İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buradan hiç alışveriş yapan varmı?

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar adnanhediyelik.com adresinden daha önce hiç alışveriş yapan varmı 1 adet ürün beğendim (yanlış anlamayın can yakıcı şeyler değil duvar süsü kama) ama konuşmaları falan hiç güven vermedi acaba duyan tanıyan varmı araştırdım hiçte bir bilgi yok haklarında internette.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Dolar : 1.1832 TL
Euro : 1.7804 TL

iletişim bilgileri de yok.
Bana da pek güven vermedi, dışarıdan

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Selamun aleyküm
adnan hediyelik:
as
****************** :
Hüseyin bey biraz önce telefon açmıştım
adnan hediyelik:
evt
****************** :
hocam kafama takıldı onun için sormak istiyorum bu el altından satış gibi birşeymi olacak şimdi=)
adnan hediyelik:
onun gibi bir şey
****************** :
hmm
tamam hocam

alıyorum bakalım inşallah birşey çıkarmaz sorun vs. Telefonda sordum kapıda ödeme gönderirmisin dedim cevabı hem kargo kabul etmiyor hemde ben kabul etmiyorum dedi var bi iş bindik bi alamete bakalım. Başka böyle site bilen varmı*

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bana kalırsa ucuz bile olsa alışveriş yapma. Bilgi'nin dikkat çektiği gibi kurları bile manuel güncellememişlerse senin istediğin ürünü nasıl tedarik edecekler. Kimbilir kaç yıl geçti aradan :)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bence alma. Kapıda ödeme seçeneği UPS ve PTT ile var. Ama firma olması lazım. Firma olmadığı için gönderemez. Gittigidiyor üzerinden satış yapın. Kabul etmezse salla.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar almaktan vazgeçtim adam ne yağdan ne baldan:) bırak bu ayakları dedim engeli bastım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5