İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burak Baysan, Buyuk Host Firmalarini deface ediyor...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanırım burak baysan çoğu host firmalarını devirmeye kesin niyetli :D

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu burak baysan hostbul forumlarinda da cok konusulmustu o zamanlar hatta bu neden forumda diye admine laf soyleyenlerde olmustu bak sen kucucuk cocuk ben sirket baskaniyim diye insanlari nasil kandirdi yasi tutsaydi icerde kalirdi ama yasi kucuk belki bir yil sonra iceri girer bi dahada kolay kolay cikamaz :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burasi turkiye ... Merak etmeyin bir yil sonra da ona birsey olmaz ...

H

Heryerdeyiz

Misafir
kafanızı yormayın şimdi girip tekrar çıkmışsa bi daha kolay kolay girmez girsede bişi olmaz....

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işin kucugu buyugu olmaz , 3 aylık bir xploit calısmasından sonra elinizin altında sağlam bağlantılı bir kaç ded. varsa cok rahat kullanabilirsini xploitleri. Patch lenmisse dokunulmaz. Demekki üstteki firmalar gerekli güvenliği sağlayamamış..

ayrıca servere exploit yardımı ile girdikten sonra -serverin özelliğine göre- phpshell veya win platformlarında en cok kullanılan elmaliseker ve zehir gibi FSO acıgını kullanan scriptler ile server icinde bulunan tüm sitelere ulasılabilir.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Burak baysan yaşından dolayı serbest kaldı.

Burak baysan neden web sitesi heklemeye başladı biliyormusunuz? Çünkü ülkemizdeki heker kavramının ne olduğunu bilmeyen gazeteler yüzünden. hekle yakından uzaktan alakası olmayan bir yöntemle milletin banka hesaplarını çaldı. Gazeteler buna heker diyince Burak'ta hek işine sarıldı, popülariteden yararlanmak istiyor ancak iş içten geçti Burak bey, bu kara lekeyle ömür boyu gezersiniz. Pijamalı Tamer Şahin'in bile tırnağı olamaz bu arkadaş. Amacı sonunda beni devlet kullansın demek. Bu yaptığı hek olaylarınıda tek başına gerçekleştirdiğine inanmıyorum. Bu güne kadar Burak baysan hakkında yazılmış bir tek güzel söz göremedim, hep kötü, hep kötü. 17 yaşında bu kadar b*ka bulaşmış birinin geleceği parlak olamaz, üstelik lise terk.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun nicki bilgin miydi neydi 3-4 sene öncesinden tanıyordum sonra yakın bi ark'ı iceri girdi fln demisti. O zaman kredi kartı fln yapıyorduk bizde , hergun sayfalarca zone-h a mass deface cekiyorduk.. Ama neyseki bıraktık , zararın neresinden dönsen kardır :rolleyes:

yaptıgı isler buyuk isler değil , buna emin olun. Devletin kendisini calıstırmak istediğini söylüyor ama bence cok film izliyor. Cunku devletin elinde gerçekten cok cok iyi adamlar oldugunu biliyorum. Bunu bilmek icin sadece fikir yürütmek önemli. Üniversitelerde takip edilen öğrenciler ve Devletin iyi yetişip devlet icin calısması icin yurt dısına okumaya yolladıgı kişiler..
17 yasındaki deface yapan bir cocuga kim ihtiyac duysunki? kapkaç çetesi dısında :rolleyes:

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu çocuk son olaylaylardan sonra gazetelere de çıkınca artık kendini heker olarak görmeye başladı ama aslında kendisi heker tabiriyle uyuşmayan işler yaptığını akisine bir dolandırıcı olduğunu söleriz ve burak baysan heker olma yolunda bi b*k olmaz

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gun gelir devran doner ...

"Veziri olmayan kralin ne basinda tac, nede tacini koyacak basi olur."

( M.M.A )

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
Burak baysan yaşından dolayı serbest kaldı.

Burak baysan neden web sitesi heklemeye başladı biliyormusunuz? Çünkü ülkemizdeki heker kavramının ne olduğunu bilmeyen gazeteler yüzünden. hekle yakından uzaktan alakası olmayan bir yöntemle milletin banka hesaplarını çaldı. Gazeteler buna heker diyince Burak'ta hek işine sarıldı, popülariteden yararlanmak istiyor ancak iş içten geçti Burak bey, bu kara lekeyle ömür boyu gezersiniz. Pijamalı Tamer Şahin'in bile tırnağı olamaz bu arkadaş. Amacı sonunda beni devlet kullansın demek. Bu yaptığı hek olaylarınıda tek başına gerçekleştirdiğine inanmıyorum. Bu güne kadar Burak baysan hakkında yazılmış bir tek güzel söz göremedim, hep kötü, hep kötü. 17 yaşında bu kadar b*ka bulaşmış birinin geleceği parlak olamaz, üstelik lise terk.

Ovetto'ya +1milyar yolluyorum..

..ve ayrıca kocaman gülüyorum..
yapmayın böyle basit şeylerle uğraşan insancıklara prim vermeyin..
şu forumda reklamını yapmayın arkadaşlar..

O

oldtrafford

Misafir
eline sağlık burak baysan'ın onlar da deface ettirmeselerdi...

O

oldtrafford

Misafir
sadistlikle ilgisi yok, alsaydı önlemeni diyorum sadece...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tamam benim bir sitem olsun host satan ve benden de yararlanan birçok müşterim olduğunu farzedelim birileri sistemimi inceleyip belki farkemedim bir açıktan sitemi çökertsin o zaman suç bende mi yoksa art niyetli burak baysanda mı

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
infile,proc_open dan habersiz server adminleri oldukça çok host güme gider.
Burak Baysan denen heykır pardon leymır tırmalasın biraz daha ipini çekerler yakında.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu cok uzadı , ne oldugu zaten yukarıdaki girilen entry lerde mevcut , yapılan iş iş değil.. olay bu kadar :)

kendinizi biraz kastıktan sonra "yapılanları hayretle okuyan kişiler" in yapabileceği şeyler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5