İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burak ORAN kimdir ?

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Burak Oran Wpmavi kurucusu ve profesyonel bir webmaster& blogcudur. Burak ORAN kendi kişisel web sitesinde, özellikle blog açma fikri olanlara yardımcı olmaktadır. Türkiye'de benim tanıdığım en iyi blogcudur diyebilirim. Özellikle wordpress konusunda kendini çok iyi yetiştirmiştir.

Sıfırdan blog kurmak isteyenler wpmavi üzerinden anlatılanları takip ederek harika bloglar oluşturabilirler. Burak ORAN , takipçileri tarafından kendisine yöneltilen yüzlerce soruyu cevaplayarak büyük bir hizmete imza atmaktadır. Türkiye'de önemli bir ziyaretçi trafiğine sahip bir çok blogun kurucusu Burak ORAN olmuştur. Wpmavi üzerinden beni işe al butonu ile, ücretli olarak isteyenlere blog da açmaktadır. Açtığı blogun tüm SEO ayarlarını yaparak daha ilk adımda önde olmanızı sağlayacak şekilde anahtar teslim blogunuzu oluşturmaktadır.

Wordpress tema ve eklentileri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını Wpmavi'de bulabilirsiniz. Dilerseniz Burak ORAN'a da sorabilirsiniz.

ADM_iyi

0
Onaylı Üye
Reaction score
39
Ben Burak ile ilgili neyi merak ediyorum biliyor musunuz? Blogdaki profil resmini nasıl çekmiş, arka planda ne var. Resim sanki 100 yıl önce çekilmiş de sonradan renklendirilmiş gibi. Burak kaç yaşındasın sen?

engellilerdostu

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle merhabalar, engellilerdostu.com -Engelliler İçin Sosyal İçerik Platformu olarak bizde Burak Oran'a çok teşekkür ederiz. Bir insan gerçekten wordpress sistemini ancak bu kadar güzel anlatabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito