İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buralarda yoktum geldim.

S

Sticks

Misafir
Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir foruma girip bakamıyordum. Yaklaşık 1 aydır, Aralık başlarından beri, ufak bir rahatsızlık geçirdiğimden online olma şansını yakalayamadım. Laptop olmasına rağmen hastanede tel bağlantısı yakalayamadığımdan nete giremedim. Girecek halde de değildim doğrusu.

Birçok arkadaş mesaj çekmiş, telefonla arayan, not bırakan arkadaşlar kusuruma bakmasınlar yukarıda açıkladığım gibi oldu zaten işler de bayağı bir birikti. Neyse artık buralarda olmaya çalışacağım ve yine daha önce olduğu gibi sorularınızı msn ile yada ö.m olarak yollayabilrsiniz.

Merak edip de arayan soran tüm arkadaşlara teşekkürlerimi bir borç bilir saygılarımı sunarım. Evden bile arayanlar olmuş ve gerçekten çok sevindim.

2005 yılının sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı bol YTL dolu geçmesini can-ı gönülden diliyorum. Hepinize iyi seneler.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun.

Ayrıca moderatörlüğün de hayırlı olsun.

S

Sticks

Misafir
Bu arada adminden de mesaj gelmiş ve ancak işleri toparlayıp cevap yazma şansına sahip olabildim. Tabii ki onca mail, onca yeni üyelikler, teklifler filan derken toparlamak zaman aldı.

Diğer arkadaşların da tavsiyesi ile ulaşmış olduğum moderatörlüğü eskiden sahip olduğum normal üyelik konumundan çok daha iyi kullanacağıma eminim ve tavsiye eden diğer tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunmak isterim.

Geçirmiş olduğum hastahane deneyiminden sonra (2 hastane) gerçekten insanlarla ne şekilde iletişim kurulması gerektiğini, verilen cevaplara nasıl olumlu bakmam gerektiğini ve benzeri olumlu huyları kapmış bulunuyorum. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin.

Bu konumu en iyi şekilde kullanacağım ve ihtiyaç sahibi tüm arkadaşlara, üyelere en yararalı bilgileri sunacağım için çok sevinçliyim.

Hepinize teşekkürler.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasteneleri çok iyi bilen biri olarak, geçmiş olsun diyorum.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi ara gözü çıkmış biri olarak acil hastane olaylarını biliorum :)
bu yüzden allah kimseye nezleden daha kötü hastalık vermesin
bak aklıma geldi yaw şimdi acısı..

neyse Sticks geçmiş olsun hoşgeldin ;)

S

Sticks

Misafir
Valla sormayın :) 3-4 hafta günde 3 posta 4'er 5'er tane ilaç, 2 hafta boyunca serum... Hele iğneyi sevmeyen birisi olarak serum'u son birkaç gün taktırmamaya başlamıştım artık gına gelmişti. Serumu alınca zaten mayıştırıyor...

Tekrar hoşbulduk. Teşekkürler.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gecmiş olsun sticks maşallah gelir gelmez kıymetli bilgilerini comertce dagitmaya başladin saolasin varolasin
yeni yılda herkese Allah tan saglık google dan para dileklerimizle :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyuk gecmıs olsun, hosgeldın...

S

Sticks

Misafir
Herkese çok teşekkürler ilginizden ötürü.
Hepinize saygılarımı sunuyorum, başarılar.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük geçmiş olsun. Konuyu aradım bulamadım ondan geç yazıyorum kusura bakma :(

S

Sticks

Misafir
Estf. ne demek. Düşünmen yeter. Umarım görüşmeyeli herkesin işi gücü iyi devam ediyordur çünkü benim bayağı uğraşmam gerekti açıkçası 36 tane site 1 ay yok olunca.
Bir ara da hastaneden çıkmak zorunda kaldım valla sırf host'a ödemem var diye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5