İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burası güvenilirmi? Fiyatı çok ucuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi www.imhosted.com ;)[/QUOTE]
yoktur eminmisin imhosred in iyi olduğuna hatalarını saysam bitmez:)
bir kaç tanesini yazayım hosting aldım 7 gün kullandım ve sorunlardan dolayı hemen iptal ettim paramı geri ödemediler gitti 15 usd .sürekli sayfaları görüntülenemiyor yani websitem açılmıyor sürekli veritabanı hatası veriyor.dosya yüklerken sürekli kesiliyor dosya yüklemeler ve bunu gibi bir çok sorunlu yer.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir ayda onlarca host degiştirdim, kötünün iyisi yinede imhosted.
imhosted ile çalışıyorum şu an yurt dışındaki host olarak.türkiyedede radore ile.
imhostedta çok fazla server var.bazı serverları sorunlu gerçekten.
sen muhtemelen earth serverındaydın.Beni başka servera alın diye mail atsaydın sorun çözülürdü.

A

altar

Misafir
resellerzoom ve hostingzoom'u da aklından çıkar, günlük 100bin tanecik hit aldım diye sitemde suspended yazıyordu :p hoş birazda haklılardı bi ara WHM'den bir girdim CPU'da %42 yazıyordu. RAM'de sonlardaydı. Bide 4 cpu'ları varmış, peah.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
www.hostdime.com dan alın işiniz sağlam olsun derim eğer büyük potansiyelli sitelerniz varsa güven ile burada barındırabilirsiniz kendi datacenterları var çünkü ve her sorununuza tam destekte var diyebilirim...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
crawler' Alıntı:
http://www.canaca.com/speedtest.tar

gercekten cok hızlı , bide siz test edin , fakat reseller paketleri pahalı , kişisel host paketlerine göre. .

hostdime de iyidir ayrıca firma olarak. Domainleri ordan alıyordum önceleri fakat 15.99 :)

bir mağaza vitrinini tabii ki en iyi şekilde yapmalı ki müşteri çeksin.hızına lafımız yok ama adamlar siteniz az biraz büyüyünce anında kapatıyorlar sitenizi ve veritabanınızı siliyorlar.Büyüklüktende kast ettiğim 3000-4000 hit.öyle abartılı bir hit degil.bizim için olmasa bile yabancılar için bu hitlerde çook yüksek rakamlar. :D

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitemedya' Alıntı:
kullanıcısı yalan söylemez: http://www.webhostingjury.com/
güzel bi tane yakalarsan, forum ile paylaş ki herkes yararlansın :D

foruma genel: buraya bakmadan host almamanız menfaatinizedir...

bu tür yerlere çok fazla güven olmaz.parayı veren düdüğü çalar hesabı, reklamı verirsen en dandik hostu en iyi host yaptırtabilirsin.Sonuçta bu adamlarda babasının hayrına bu işi yapmıyor sitelerine gelir gerek. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5