İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burası İstanbul! Burası SAMİYEN! - ÖLMEK VAR! SUSMAK YOK!

E

Ephitet

Misafir
atleticogiris.gif

GALATASARAY'IMIZ - Atletico Madrid
25.02.2010 - 20:00 ALİ SAMİ YEN

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
maçı izleyemedim iyi ki izleyememişim kafayı yerdim herhalde.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
FB-li bazı taraftarları kınıyorum. Türk takımının elenmesine sevinen bir türk olmamalı. Yazık.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bir Eskişehirspor taraftarı olarak FB'lileri kınıyorum. Galatasaray'a üzüldüğümüde belirtmek isterim ama Galatasaray taraftarının sesini -ben yanlış duymuş olabilirim- duyamadım bir ara üzüldüm.

T

trgy

Misafir
Öyle demeyin kuzenimle konuştum az önce Ali Samiyen'deydi. Maç çıkışı kafelerde FB maçını vermişler FB gol yiyince şenlik olmuş orada. Bir tarafa yıkmak doğru değil 2 tarafta da var bu tip kişiler.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Öyle demeyin kuzenimle konuştum az önce Ali Samiyen'deydi. Maç çıkışı kafelerde FB maçını vermişler FB gol yiyince şenlik olmuş orada. Bir tarafa yıkmak doğru değil 2 tarafta da var bu tip kişiler.

Gerçekten çok yazık,olay sınırdan çıktıkdan sonra herşey Türkiye için olmalı sonuçta ülke puanını fenerbahçeye,galatasaray,beşiktaş'a vs değil Türkiye'ye veriliyor.Millet 3-4 takım şampiyonlar ligine gönderirken biz 2. takımı zor yolluyoruz.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ne yalan söyleyim galatasarayın eski dönem oyunlarını özledim hagi'li dönemlerini

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Atladık gittik İstanbul'a, kapalıdaydık.
Hakemin bariz hataları ve forvetsiz oynamanın getirdiği dezavantajlarla turu geçemedik.
Sağlık olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5