İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burasını Kaldıramıyorum Yardım

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaslar Konu İçine Girildiğinde Konunun Hem Üstünde Hemde Altında Sosyal Paylas Butonlar ve Benzer Konular Eklentisi Çıkıyor Konun Üstünde Çıkmamasını İstiyorum Konunun Üstündekileri Nereden Kaldırabilerim, Single.php ve Page.php de Bulamadım da

30jl6on.jpg

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Üstadım, single.php yi buraya eklermisin ? Anasayfa da çıkmadığına göre header da olamaz. Tekil yazı sayfasında görünüyor, hatta benzer yazılar için kodda orada bulunmakta. single.php yi kod olarka buraya eklersen çözeriz ;)

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Buyur üstad single.php

PHP:
<?php get_header() ?>
<div id="content"><?php the_content() ?>

<?php the_post() ?>

<div id="yazi">
	<h2><a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title() ?>" rel="bookmark"><?php the_title() ?></a></h2>
	<div class="bilgi">
		<div class="tarih"><?php the_time('j F Y') ?></div> <div class="kategori"><?php the_category(', ') ?></div> <div class="okuma"><?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?> kere okunmuş.</div> <div class="yorum"><?php comments_popup_link('Yorum Yok', '1 Yorum', '% Yorum'); ?></div>
	</div>
	<div class="content">
		<?php the_content(__('.. devamını oku »')); ?>
	</div>
	<div class="etiketler">
		<div class="etiket"><?php the_tags(' ',', '); ?></div>
	</div>
</div>

<div id="facebook-begen">
	<script type="text/javascript">
		sayfa_adres = '<?php echo urlencode(get_permalink($post->ID)); ?>';
		function fblike() {
		document.write('<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href='+ sayfa_adres + '&layout=standard&show-faces=true&width=500&action=like&font=arial&colorscheme=light" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" style="margin:0px 0px 0px 0px;border:none;width:500px; height:24px"></iframe>');}
		fblike();
	</script>
</div>

<?php if ( ('open' == $post->comment_status) && ('open' == $post->ping_status) ) : ?>
<?php elseif ( !('open' == $post->comment_status) && ('open' == $post->ping_status) ) : ?>
	<div class="kutu">Bu yazı yorumlara kapalıdır.</div>
<?php elseif ( ('open' == $post->comment_status) && !('open' == $post->ping_status) ) : ?>
	<div class="kutu">Bu yazı geri izlemelere kapalıdır.</div>
<?php elseif ( !('open' == $post->comment_status) && !('open' == $post->ping_status) ) : ?>
	<div class="kutu">Bu yazı yorum ve geri izlemelere kapalıdır.</div>
<?php endif; ?>

<?php comments_template() ?>

</div>

<?php get_sidebar() ?>
<?php get_footer() ?>

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Üstadım sen haklı çıktın. Oysa ki tekil yazı da olması gerekiyor. Eklentiyi sen mi kurdun, yoksa tema üzerinde mi geldi ?

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Eklentiyi ben kurdum kaldırdım tekrar kurdum ama konunun üstünde de cıkıyor neden se anlamadım gitti

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu eklentinin ayarlarından bunu tek tıkla yapabiliyorsun diye biliyorum

H

halilarici

Misafir
Hitmans hocam sen benden bir script istemiştin.Geçen onu paylaştım.Gördünmü ?

jeymo34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wordpress eklentısınde seceneklerıde var eklentının ıcıne gır orda göreceksin nerde yayınlamak ıstedıgını seçmelısın

Ekleme: alex sin söylediğiyle aynısını yazmısım resimdeki gibi ayarlarsan duzelıcektır

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Bu eklentinin ayarlarından bunu tek tıkla yapabiliyorsun diye biliyorum

Deneyecegim Hocam

Hitmans hocam sen benden bir script istemiştin.Geçen onu paylaştım.Gördünmü ?

Hocam flash portalı gördüm islami script yok demiştiniz sonradan paylastıysanız görmedim

wordpress eklentısınde seceneklerıde var eklentının ıcıne gır orda göreceksin nerde yayınlamak ıstedıgını seçmelısın

Ekleme: alex sin söylediğiyle aynısını yazmısım resimdeki gibi ayarlarsan duzelıcektır

Tesekkürle hocam deneyecegım hemen

Ekleme: Ayarları resimdeki gibi yaptım yine aynı :S

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Üstadım bu tema ile akalı bişey olabilir mi? Az önce sitene girmiştim, farklı bir eklenti kullanmışsın ama yine de üst kısımda görünüyor. Tema ile alakalı tema yapımcısı Sinan Yorulmaz ile görüştün mü?

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Evet katılıyorum kardesim dedim baska bir sosyal buton kullanayım yine aynı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5