İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Burger king mi mc donalds mı?

burger mi mc mi ve diğerleri

• Burger King

Kullanılan: 1 7.1%
  • Mc Donalds

• Simit Sarayı

• normal lokanta

Kullanılan: 3 21.4%
  • ev yemekleri yapan bir lokanta

Kullanılan: 0 0.0%
  • yemişim hepsini ben evde yiyecem ühüü ben annemi özledim

• yanımda sevdiğim olsun da sahilde simit yiyelim simit yoksa onu yerim

Kullanılan: 5 35.7%
  • yok abi ben kendim ahçıyım bu zamanda kime güveniliyor.

Kullanılan: 0 0.0%
  • lan bu anketi kim yazdı onu bir yakalarsam çiğ çiğ yiyeceğim.

• başka seçenek yokmu ben daha karar vermedim ?

• Kullanılan toplam oy
    14

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mc daha iyi burgerde hamburgerimin içinden naylon çıkmıştı ogünden beri burgerde yemiyorum

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzelim TÜRKİYEm in dönercileri gibisi warmi? hepsi hikaye...
döner ateşinin başında esmerleşmiş bir insanin yaptığı dönerin yerini hiç bir şey tutamaz.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim öyle güzel tatlarımız var ki ama gençler mc ile bk peşinde koşuyor , yöresel yemek yapan yerlerimizin tek sorunu yemekleri süsleyemiyorlar elin amerikalısı mükemmel süslüyor . iyi köfte yapan yerler favorim dir :)

G

gkhn

Misafir
:))))

Arkadaslar burger king de fazlabilinmeyen 2 ozel lezzet herkez bilmez ve her zaman fazla satılmadıgı icin hep size ozel pisirilir ve taze taze yenir mutlaka deneyin 1-fish vegaspopülere (balık burger ama ne balık okyanusda yasayan morina balıgı) 2- bean burger ( vejeteryanlar icin yapılmıs et urunu yok vejeteryan olmasanız bile deneyin tadı cok iyi) birde sevenlere mutlaka normal mayonez yerine sarımsaklı mayonezi tavsiye ederim ve ve tabiki acı sos bunları deneyin pisman olmassınız :D nerdenmi biliyorum eskiden burger king de calısmıstım :D :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne mc donalds ya oraya bir hamburger+patates+kola ya verdin para 2 kişi 1.5 iskender yer bee kardeşim verdiği ürün doyurucu degil her zaman için tadımlık adam gibi doymak için girdiysen 15 ytl gözden cıakr tabi mc donalds gitmeyeli 2 sene oldu fiyatlar nasıl bilmem eskiden hevesti her zaman oradaydık ama şimdi deli degilim..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
doğru.. ankette pide-kebap yok.. :(

yanımda sevdiğim olsun da sahilde simit yiyelim simit yoksa onu yerim
bu güzelmiş :p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok abi ben kendim ahçıyım bu zamanda kime güveniliyor.

ahçı değil aşçı :D

M

mavidusler

Misafir
Onu bunu bilmem de Burger King ve mc donalds "sevgili" karşısında tarihi bir yenilgi almak üzereler.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Donerci Rambo. Dolma doner. Guney Marmara'da tek.
Olmadi, sirin inegol koftecisi.

börgir king , mek danilts yada pizsa hat. Lise yillarindan beri unuttugum tatlar. Halende eksikligini hissetmiyorum. Allah iskendercilere zeval vermesin.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
Donerci Rambo. Dolma doner. Guney Marmara'da tek.
Olmadi, sirin inegol koftecisi.

börgir king , mek danilts yada pizsa hat. Lise yillarindan beri unuttugum tatlar. Halende eksikligini hissetmiyorum. Allah iskendercilere zeval vermesin.

dostum pizza hut laf yok bu tat hayatta unutulmaz :p

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) herkez sevgilisini yemeyi bekliyor galiba. 1 yer acmak lazim. "eat your lover" die zuhauahu... goruyoruzki, mc donalds ve burgerking i populer klan sey ortami. ayni ortam baska yerde olsa orasi tutulur. herkezi beklerim "eat your lover" lokantamıza... :)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
yok abi ben kendim ahçıyım bu zamanda kime güveniliyor.

ahçı değil aşçı :D
abi bu doğru ahçılar aşçıyım der ama yemek yaparken orasını burası yakar.
biberli elini gözüne sürer sonra ah gözüm yandı der.
biz bunlara kısaca ahçı diyoruz yamaktan alt bir rütbe falan ayrıntısı için bakınız .yemek tarihi ansiklopedisi 5. cilt 392. sayfa

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

soru mc mi burger mı ama ikisi de sadece 1 oy almış herkes sevgilisiyle simit yerim diyor :D

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gkhn' Alıntı:
Arkadaslar burger king de fazlabilinmeyen 2 ozel lezzet herkez bilmez ve her zaman fazla satılmadıgı icin hep size ozel pisirilir ve taze taze yenir mutlaka deneyin 1-fish vegaspopülere (balık burger ama ne balık okyanusda yasayan morina balıgı) 2- bean burger ( vejeteryanlar icin yapılmıs et urunu yok vejeteryan olmasanız bile deneyin tadı cok iyi) birde sevenlere mutlaka normal mayonez yerine sarımsaklı mayonezi tavsiye ederim ve ve tabiki acı sos bunları deneyin pisman olmassınız :D nerdenmi biliyorum eskiden burger king de calısmıstım :D :D
bende 2001 de 4 ay çalıştım ikiside yaramaz boşuna para vermeyin.
size bir tüyo vereyim burgerde alacağınız neyse mesela whooper special isteyin mesala bir şey eksik veya fazla böylece shutta bekleyen bayat saadaviçleri yemzsiniz tabi dikkat edin shutan alıp sizi istediğiniz şekle çevirmesinler. (shut sandavinçlerin mutfaktan kasaya doğru gönderilip bekletildiği yer ingilizcem yok harflerde hata olabilir.)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
:D

soru mc mi burger mı ama ikisi de sadece 1 oy almış herkes sevgilisiyle simit yerim diyor :D

aslında bana gelen bir mailden yola çıkarak mc mi burgermi diye anketsiz açılmıştı arkadaşımız Majestic ankette olsaydı yazmış bende ekleyim dedim ama birden kendimi kaybedip ayarını kaçırmışım en son anketin en fazla 10 seçenek olacağını görmüştüm. neyse böyle daha güzel oldu mizahi bir konuya doğru gidiyor ne işimiz var mc le burger le tat almasını bildikten sonra doğru lezzeti mutlaka bulursunuz.bu börekçide olur simitçide olur kebapçıda olur o size kalmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5