İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

burhanaltintop.com

K

KeMaNcI

Misafir
Evet çok az vermişler o parayı adsensede 10 kere çıkartırsın valla ... 100$ altına düşme..

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok ya tekrar mail atmak istemiyorum.Gerçekten almak isteseler dönüş yaparlardı zaten.Domaini kendim kullanmayı düşünüyorum.Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler..

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu hortlatayım dedim :) Neredeyse bir yıl olmak üzere. www.burhanaltintop.com ilk pr güncellemesinde pr5 oldu. Ve halen de öyle devam etmekte. Adsense + text link satışından o verecekleri değil benim istediğim parayı kazandım. İyi ki satmamışım :p

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanirim Avrupa Yakasinin kadrosu yenilecek. Eskilerden Burhan kaldi. Burhan Altintop iyi para eder. En azindan bir sezon, daha para yapar.

Ayrica dizi bitsede sitenin uzun sure hiti olur. Zira karakter super.

C

CoBe

Misafir
1000$ diye teklif gönder ... olmadı engin günaydina satarsın .. bırak dursun 150-200 e verecegine elinde dursun eninde sonunda engin gunaydin seni bulup satın alır..
en azından ona 200 e ver gercek sahibine .. sonucda adamın adı bu bu domainde onun hakkı .. o zaten sana fazlasını verir :)

loaf_bread

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün masraflar domaini elinde tutandan alınacak zaten, ayrıca kısa sürüyor merak etmeyin.

Böyle bir şey yok :)

Wipo ile domainde hakkın var ve alacaksan ve tüm şartları da sağlamışsan
Minimum 5000$ Eğer yargıç sayısı artarsa buna daha da eklersin.
Domainin şu anki registrantından savunma vb dışında bir para mara da alamazsın.

Hayırlı işler canım...

loaf_bread

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Capturetv 50 ytl ile alacağı domaine kaç kuruşluk proje hazırlamıştı acaba :)

500$ altına satılmaz.
Eğer Atv veya Prodüksiyon şirketi kendisi talip olsa bunun 10 katı da eder.
Capturetv için ise 500$ normal bir teklif olurdu.
Günaydın kendisi isteseydi o da senin insiyatifin olurdu kıyak yapılabilir :)
Satmadığın iyi olmuş....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5