İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bursa Wing Chun & Escrima Birebir Özel ve Kaliteli Dersler

yavuzselim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Wing Chun Kungfu Özel dersleri, savunma sanatları eğitmeniniz ile Wing Chun eğitim programlarını en iyi şekilde ve en kısa sürede tamamlamanız için organize edilmiştir. Özel derslerin sizin için diğer bir avantajı da Yer ve Zamanı size en uygun şekilde Eğitmeniniz ile birlikte planlanmasıdır. Özel ders 60 dakikalık derslerden oluşmaktadır.

Ayrıca eğitmeniniz size vereceği kondisyon-kuvvet-esneklik çalışmaları antrenman öncesi ve sonrası yapılabilmektedir. Bu çalışmalar kendinizin yapabileceği için özel ders esnasında zaman kaybetmeden yapmanızı sağlar. Eğitim esnasında Wing Chun eğitiminize odaklanmanızı ve en iyi neticeyi alabilmeniz için kişisel programlarınız her derste düzenli ve disiplinli bir şekilde uygulamanızı sağlar.

Dünyanın en agresif savunma sanatı olan "Wing Chun" öğrenmek ve uygulayabilmek için sizlerde ailemize katılın..

SİFU Muhammet Nuri AÇIK
Tlf : 0532 505 95 35
Web Site :http://ozelders1e1.com
Tanıtım videosu :

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5