İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büşra,Halil Seni Çok Seviyor

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sen bu kızın ardından en az bak en az diyorum 20 tane kızı sevip ayrılmazsan aha laptopuma yazıyorum kıracam o kadar yani ne gerek var kuzum kız milleti böyle şeylere gelmez hemen bir tarafı kalkar ergenliğim geldi aklıma sonra düşündüm ondan sonraki hatunları saymaya başladım şerefime sayamadım ya ama biri çok fena koydu bana hala unutamadım hala silemedim o zaman ergen değildim ama gerçek aşkı bulduğuma inanıyordum Allah sonunu hayır etsin umarım bu laflarım çıkmazda sende 5 sene sonra çıkar dersin seneye evleniyoruz.

Tecrube kokan laflar.Aynen katılıyorum.Yaşınız büyüdükçe anlayacaksınız.13 yaşında aşk filan olmaz...

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
50 Kişiye Sorduk 9 Popüler Cevap Arıyoruz :D Şaka bi yana güzel olmuş

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
inşallah merak etme laptop eski falan değil halil 2500 tl faturası duruyor ama dediğin olsun o zamana kadar kırıp fotolarını eklerim iyinete

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bu alemde biri çıksın desinki Kıvanc lafını yedi bu kadarını söylüyorum bir ikinciside şu olay var ben adım gibi eminimki bu günler aklına gelecek ve gülümseyeceksin sadece vaybe adam gerçekten söyledi ama ben inanmamıştım diyeceksin.

H

halilarici

Misafir
bu alemde biri çıksın desinki Kıvanc lafını yedi bu kadarını söylüyorum bir ikinciside şu olay var ben adım gibi eminimki bu günler aklına gelecek ve gülümseyeceksin sadece vaybe adam gerçekten söyledi ama ben inanmamıştım diyeceksin.

Hocam o günler gelene kadar senin laptop eskir :) Kendin sebepsiz yere kırıcaksın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5