İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bütçe 150bin tl - facebook sayfası veya web site bakıyorum

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selamlar

Facebook sayfası veya web site bakıyorum

facebook sayfası için kriterler
* 1.500.000 (bir buçuk milyon) fan sayısından az olmayan
* Konusu ünlülerle ilgili falan olmayacak . Aklımdaki facebook sayfasının en güzel örneği http://www.facebook.com/Njohuri .
* Çöplerle ilgilenmiyorum

Web Sitesi İçin kriterlerim
* Minimum 30.000 tekil hit (Bunu son 1-2 senelik google analitics kayıtlarıyla ispat etmeniz lazım)
* Bilgisayar içerikli olacak (W*REZ VEYA ÇÖP SİTELERLE İLGİLENMİYORUM)
* Hit kaynağı arama motorları olacak

Hemen aklınıza gelebilecek sorulara kısa kısa cevaplar vereyim

* Sitelerin fiyatları pazarlıkla belirlenir. Harcabileceğim 150bin tl param var. Bunun hepsini veya bir kısmını bu alışveriş için kullanıcam

* Ben ilk web sitemi 1998 yılında yaptım. Almak istediğim şeyin ne olduğunu ve hangi web sitesinin ne kadar ettiğini biliyorum. Eğer aklınızdan sivri zekalılık yapmak geçiyorsa. Hem size hem bana bir iyilik yapın ve bu konuyu hiç okumamış varsayın kendinizi

bir rica
eğer elinizde bu kriterlere uygun site veya facebook sayfası yoksa lütfen cevap yazıp mesaj kirliliği yapmayın. geçin gidin

profilimdeki msn adresi doğru. İletişim için onu kullanabilirsiniz

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1.500.000 hayranlı sayfaya 150 TL vermez arkadaş her halde dimi :)

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1.500.000 hayranlı sayfaya 150 TL vermez arkadaş her halde dimi :)

toplam bütçem 150.000 tl dedim

yukarıda yazdığım gibi hayran sayfasının fiyatı pazarlıkla belirlenir

ben yukarıda bu alışveriş için harcayabileceğim maksimum parayı yazdım

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
konu ile alaksız mesajlar temizlendi lütfen artık konu ile alakasız mesajlar yazmayın.herkes istediği ücreti verebilir.

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
bunu birine göstersem inanmaz valla :) şaşırdım yanlış anlama 150 bin tl napcaksın alıp git ev al yatırım falan yap ya :D ben millete diorm netten 50 tl para verip sayfa alıolar diye o kadar para verilirmi diyo 150 bin tl valla inandıramam yuh :D

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu birine göstersem inanmaz valla :) şaşırdım yanlış anlama 150 bin tl napcaksın alıp git ev al yatırım falan yap ya :D ben millete diorm netten 50 tl para verip sayfa alıolar diye o kadar para verilirmi diyo 150 bin tl valla inandıramam yuh :D

sen her ne çektiysen birazda bana gönder

benim sana naçizane önerim yukarıdaki yazıyı okuman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5