İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BÜTÇE : 5000TL - Aylık En az 1500TL geliri siteler alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renovation

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aylık en az kazancı 1500 TL olan organik hitli LEGAL içeriği bulunan sitenizi alabilirim...

Bu tür siteleri olan arkadaşlar ciddi SATICILAR PM atın görüşelim

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 1500 legal gelirli siteyi 5000'e bulmanıza imkan yok..
absürt falan olur en fazla.

rodokarde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyici işin çığrını çıkardınız yani.en az 1500 tl gelirli siteyi neden 5000 tl verilsinki.
3 ayda o para kazanılıyorsa..komik olur..

lütfen web sitelerine gereken değeri gösterelim.
bu iş için çalışanlara an azından emeğe saygı için..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Genel olarak - 6 aylık gelir = site değeri - denir kabaca. Yani 1500 TL aylık gelirli site 9000 TL civarı eder.

5000 TL ile aylık 800-900 TL arası geliri olan yasal siteler almak mümkündür.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
iyi güzel kardeşlerim satan var yokmu?

Ben böyle siteler satanlar biliyorum 3 ay sonra siteler ölüyor.
heklink ile siteler beslenip belirli bir hite ve kazanca kavuşturulup satılıyor. Şikayetlerin akabinde siteler düşüyor.

Bunun dışında senin dediğin gibi satışlar varsa çok iyi.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bütçesi odur, satacak olan varsa arkadaşa satar, bu kimi bağlar ki ?
Arkadaş hesap yapın diye konu açmamış, bütçesine uygun site almak için açmış.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sen nasıl fikirini söyluyorsan onlarda sanırım aynı şekilde fikrini söylediler arkadaşa ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Gerek var. Çünkü herkes senin gibi düşünmüyor. İnsanlar dolandırılmasın, bilgi sahibi olsun, alışveriş kültürüne sahip olsun, hesap-kitap yapabilsin diye dikkat çekiyorlar. Konuyu başka tarafa çekmekte neyin nesi anlamadım doğrusu.
Aylık 1500 lirayı legal yolla kazanan bir site iyi yoldadır. İyi yolda olan bir sitede her geçen ay bu parayı artırır. Dolayısıylada 3 aylık geliri peşin alıp kimse o siteyi satmaz. Çünkü ertesi ay 3-4 bin lira kazanması bile olasıdır.

• Like
Reactions: Loi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gerek var. Çünkü herkes senin gibi düşünmüyor. İnsanlar dolandırılmasın, bilgi sahibi olsun, alışveriş kültürüne sahip olsun, hesap-kitap yapabilsin diye dikkat çekiyorlar. Konuyu başka tarafa çekmekte neyin nesi anlamadım doğrusu.
Aylık 1500 lirayı legal yolla kazanan bir site iyi yoldadır. İyi yolda olan bir sitede her geçen ay bu parayı artırır. Dolayısıylada 3 aylık geliri peşin alıp kimse o siteyi satmaz. Çünkü ertesi ay 3-4 bin lira kazanması bile olasıdır.

Seninki bir görüş değil mi ? Benim görüşümde bence cidden gereksiz yere konuyu baltalıyorsunuz. Adam konuyu açar, satmak isteyen varsa satar. Haa yoksada, kimse almaz. Altına kalkıpta olurmu bu fiyata, yazık gibi şeyler yazmak bencede çok gereksiz. Belki sitem var, acil para lazım ve hemen o paraya satacağım ?

Siz böyle yaptıkça, alıcı tepki aldığı için bir daha buraya bu konuyu açmayacak ve gidip başka forumda bunu denicek. Güzel giden birşeyler varken ve 5.000 TL gibi bir rakamla forumdaki ticaret canlanacakken yıkıcı olmaya gerek yok. Zaten hesaplaması verilmiş arkadaşa, şu kadardır site fiyatları diye. Uzatmanın mantığı yada haklı çıkmanın mantığı kalmıyor bencede.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Gereken cevabı beceriksiz_acemi çok güzel şekilde vermiş, başka birşey söylemeye gerek yok buna ek olarak, sizler yüzünden siteler satılmıyor utanmasanız aylık 1.5k getiren siteyi 15+ ya sattıracaksınız gerek yok böyle şeylere.Adam sizden öğrenecek değil ya piyasayı, bırak sen düşünme arkadaşı, hesabına kitabına uyan bir site olursa alır geçer.
Seninki bir görüş değil mi ? Benim görüşümde bence cidden gereksiz yere konuyu baltalıyorsunuz. Adam konuyu açar, satmak isteyen varsa satar. Haa yoksada, kimse almaz. Altına kalkıpta olurmu bu fiyata, yazık gibi şeyler yazmak bencede çok gereksiz. Belki sitem var, acil para lazım ve hemen o paraya satacağım ?

Siz böyle yaptıkça, alıcı tepki aldığı için bir daha buraya bu konuyu açmayacak ve gidip başka forumda bunu denicek. Güzel giden birşeyler varken ve 5.000 TL gibi bir rakamla forumdaki ticaret canlanacakken yıkıcı olmaya gerek yok. Zaten hesaplaması verilmiş arkadaşa, şu kadardır site fiyatları diye. Uzatmanın mantığı yada haklı çıkmanın mantığı kalmıyor bencede.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Herkes karşıt fikri duyunca adına baltalama diyor ne kadar enterasan. Halbuki buradaki binlerce kişi bu baltalama dediğiniz şeylerle öğrenmedimi doğru ile yanlış arasındaki farkı?
Neden adına baltalama diyorsunuz anlamadım? Yani işi gücü bıraktık bu arkadaşamı taktık kafayı?
Neyse, hadi bu arakadaşa istediği özelliklerde site satılsın bakalım nasıl bir site satılacak ve savunulan fikirlerin hangisi doğru hep beraber görelim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyide üsteki arkadaşlar insanlar piyasayı nasıl öğrencek düşe kalkamı.

Burası forum eğer eleştirilere göğüs geremiyecekse demekki yanlış yapıyordur haa derki haklısın ama bende bütce bukadar acil satmak istiyen çıkarsa diye yazdım amenna...

Yeni gelenler var , bilmiyenler var...Çocuk ilk defa o paraları görüyordur bi yerde okur site riskli diye hemen satmak ister gelir ucuza verir, etikmi sizde bu ? Değil...Konuyu açanın yaptığı etik değil demiyorum bakın ama burda fikir yazılmazsa tek taraflı koruma sağlanır oda parası olana daha çok para getirmekten başka bi işe yaramaz...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bazı arkadaşlar halen aynı yere çekiyor ve tek taraflı düşünmekten kendilerini alamıyorlar, yahu bu adam 5k lık bir site alacaksa demekki az çok bir tecrübesi varki böyle konu açmış, yoksa kim direk 5k ya bodozlama bir site alır.

Neyse kardeş eğer ciddi bir alıcı isen, msn adresini pm at, legal bir video sitemi sana satıcam tam 5bin liraya, aylık 1.5k+ dan fazla da gelirin olur, bu site izlesene,vidivodo gibi sitelerle, belirtilen sitelerin hedef kelimelerinde yarışmaktadır.

1.5+ yıllık bir sitedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi