İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bütün forum üyelerinin sevgilir gününü kutluyorum

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar iyi kötü , bana eksi rep verenler dahil hepinizi seviyorum , sevgililer gününüzün mutlu ve birlikte geçmesini istiyorum.hepinizi öperim.

not: bize burada doğulusu batılısı güney ve kuzeylisi olarak , bu imkanı sağlayan iyinet , ve forumunuda teşekkür ederim ayrıca.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sevgililer gununu yalnız gecırenlerın sevgılıler gununu kutluorum :p

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu durumda Holokost'un tebriğini almış bulunuyorum..

neyse.. ben de herkesin sevgililer gününü kutluyorum.. sevgiliniz olsa da olmasa da..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum gün gündür kutlamak lazım sevgiliye gerek yok arkadaşlar...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar iyi kötü , bana eksi rep verenler dahil hepinizi seviyorum , sevgililer gününüzün mutlu ve birlikte geçmesini istiyorum.hepinizi öperim.

not: bize burada doğulusu batılısı güney ve kuzeylisi olarak , bu imkanı sağlayan iyinet , ve forumunuda teşekkür ederim ayrıca.

seninde kutlu olsun aşkım:) içi sevgi ile dolu olan herkesin kutlu olsun.

dipnot: aşkım lafından lütfen kötü yan çıkarmayın, kendisi çok sevdigim bir arkadaşım olduğum için bu şekilde hitap etmek istedim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Herkezin geçmiş sevgililer gününü kutlarım umarım diğer özel günleride sizi hakeden iyi insanlarla geçirirsiniz

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Maç mı aşk mı sorusuna aşk cevabını verenler olarak doğru karar verdiğimizi az önce öğrenmiş bulundum. Her mutluluk bir anda olmuyormuş demek ki:)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim açıcağım konuyu sen niye açıyosun mywedding hı söyle bakiyim :)

ben de herkesin

sevgililer gününü kutlarım

sevgili sevilen demek sevgi duyulan demek. illa aşık olduğunuz kişi olması gerekmez çok sevdiğiniz birisi dostunuz aileniz çiçekler de sevilir.

sevgi paylaştıkça büyür.

beyaz en hızlı kirlenen renk olduğu için sevginize sevdiklerinize sahip çıkın koruyun sevginizi sadece sevgililer gününde diğil her fırsatta gösterin belirtin.

dünyada sevgiden daha güzel bi duygu daha yaşamaya değer bi duygu olduğunu düşünmüyorum. herşeyi sevgiyle yaparsanız güzel olur.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Evli bir arkadaşımla beraber maçı izledim bu gece. Maç sonrasında sevgililer günü aklıma geldi. Eşinden yalvar yakar maç izni almış. Pazar gününe erteletmiş sevgililer gününü ve kabul ettiği şart "Ne istersem Alırım".
Fenerbahçe aşkı da bu olsa gerek :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi