İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buxre.com - Reklamlara tıkla ve kazan

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Katılım
15 Haziran 2008
Mesajlar
98
Reaction score
0
Buxre Hakkında ( Buxre Nedir ? )

Buxre, Reklamlar bölümünde yer alan web sitelerinin reklamlarını ziyaret ederek tıklama başına para kazanmanızı sağlar.Site üzerinde bulunan sorulara “Doğru” cevap verip her sorudan farklı miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.Slot Makinesi oyunundan’da her an her dakika farklı miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.Reklamlar bölümünde her web sitesi ziyaretinizde "Standart" üyelere $0.01 "Premium" üyelere $0.02 kazandırırız.Kazanmak için 15 saniye web sitesini izlersiniz. Referans üyeleriniz size daha çok kazandırır.Referans üyeleriniz ne kadar fazla olursa o kadar çok kazanabilirsiniz.Referans üyelerinizin 15 saniye izledikleri reklam üzerinden $0.005 kazanırsınız.Premium üyelerimiz ise $0.010 kazanırlar.Üye olmak çok kolay ve ücretsizdir.

Bir günde (En Düşük) 5 reklama tıklarsanız, 50 referansınızda günde 5 reklama tıklarsa, yıllık ortalama $1500 ' a kadar kazanabilirsiniz. Referans üyeleriniz ve siz bir reklamdan günde sadece 1 defa tıklayıp gelir elde edebilirsiniz. Başka bir referans üye ve reklam ile kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz.

Buxre ile saniyeler içerisinde para kazanmak mı istiyorsunuz ? Reklamları izleyin,sorulara doğru cevap verin,slot makinesi oynayın ve para kazanmaya başlayın !

http://www.buxre.com/
 

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Katılım
15 Haziran 2008
Mesajlar
98
Reaction score
0
Türkçe veya İngilizce kullanabiliyoruz siteyi dil seçeneği özelliği eklenmiş.Bu durumda yurt dışındanda referans bulabiliriz :))
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst