İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Buyrun YEni Bi sorun daha Cpanel Çalışmıyor

D

DeVriM

Misafir
Buyrun YEni Bi sorun daha Cpanel Çalışmıyor ve kafam allak bullak bi ohh çekemedim

TEkrar merhabalar Daha önceden 2kişiydik fakat diğer arkadaş askere gittiği için sunucu bana kaldı benimde teknik bilgim okadar fazla yok

siteler açılıyor fakat :2082 :2086 :2095 bunlar çalışmıyor sayfa görüntülenemıoor diyor

cpanele restart attım sunucuya hem kendim hemde datacenterdan reboot attırdım apf yi stop yapıp sildim
kiss firewall ı stop yaptım ve iyi bir sonuç alamadım aynen devam ediyor

geriye ne kaldı bilmiyorum durup dururken girmemeye başladı cpanele

acaba sorun nedir başka hangi yolları deneyebilirim

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
root tan

/scripts/upcp komutunu verebilirmisin..

bu komut ile cpanel i update ediyorsun..

durumu bildirirsen sevinirim..

D

DeVriM

Misafir
UndeaD' Alıntı:
root tan

/scripts/upcp komutunu verebilirmisin..

bu komut ile cpanel i update ediyorsun..

durumu bildirirsen sevinirim..

şuan dediğini deniyorum fakat burda takıldı kaldı 15dakkadır beklıorum bi ilerleme yok

Trying to fetch glibc-2.3.2-27.9.7.2.legacy.i386.rpm from ftp://ftp.telus.net/pub/redhat/linux using wget...
--17:16:47-- ftp://ftp.telus.net/pub/redhat/linu...s/9/i386/glibc-2.3.2-27.9.7.2.legacy.i386.rpm
=> `glibc-2.3.2-27.9.7.2.legacy.i386.rpm'
Resolving ftp.telus.net... done.
Connecting to ftp.telus.net[198.161.156.11]:21... connected.
Logging in as anonymous ...

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serverın hızına bağlı olarak sürecektir.. sakın kapatma. :s kalsın geçer orayı otomatik

D

DeVriM

Misafir
UndeaD' Alıntı:
serverın hızına bağlı olarak sürecektir.. sakın kapatma. :s kalsın geçer orayı otomatik

bekliorum umarım bu olur eğer buda olmazsa başka seçenek nev ar sanırım reinsstall talebi yapcam ama sshtan full backup nasıl alınıyor bir bilgin warmı?

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
datacenter'a bağlı galiba.. istersen işi hızlandırmak için görüşelim.. özel mesaj yolladım..

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ctrl + z yap sonra tekrardan /scripts/upcp yazıp bir daha dene ctrl + z yaptıktan sonra sakın reboot fln atma yarım yamalak yüklenmiş olabilir.. dediğim gibi yap bir.. eğer bağlantın yavaş ise daha fazla yük almasın bu işi yaparken

apache yi kapat ( service httpd stop )
update bittikten ( service httpd start )

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/var/log/cpanel_log a bakabilirsin hatanın kaynağı orda yazar

internet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes forumda cPanel'le PLESK i karşılaştırıyor.Cevap burada.PLESK te çok nadir hatta hiç denilecek kadar az hata çıkıyor.Fakat cPanel vara yoğa sorun çıkarıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5