İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BÜYÜK AİLE KUMBARAKART

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alperen38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kumbarakart üyesi işyerlerinden ciddi oranda indirimler sağlama gücüne ulaşmayı hedeflemektedir. Büyük Aile Projesi, Birlikten Kuvvet Doğar deyimi mantığıyla çalışmaktadır.
Üye İşyerlerine yüzbinlerce müşteri kazandırarak toplu alışverişlerden doğacak indirimleri de Büyük Aile fertlerine adil bir plan çerçevesinde dağıtmaktadır. Kumbarakart Büyük Aile Kumbarakart Network marketing Sistemini kullanarak oluşturduğu müşteri portföyünü, yani Büyük Aile Bireylerini üye işyerlerine sunarken bunun karşılığında üye işyerlerinden tamamen Büyük Aile bireylerinin çıkarları için özel indirimler ve parapuan talebinde bulunmakta ve bu özel indirimlerden Büyük Aile bireylerinin kazancını ön planda tutmaktadır.

Kumbarakart üye işyerlerinden yapacağınız her alışverişte ciddi oranda indirimler kazanırsınız. Kumbarakart Büyük Aile içersine katıldıktan sonra alışveriş yaparken pazarlık yapmanıza gerek yok . Çünkü kumbarakartba, sizin adınıza gerekli pazarlığı yapmış olucak. Hem de arkasına yüzbinlerce kumbarakartba üyesi olan büyük aile topluluğunu alarak. Size düşen sadece arakartınızı göstererek üye işyerlerinde cazip indirimlerle ihtiyaçlarınızı satın almak. Bunun yanında ben başkalarının aklıyla para kazanmak istiyorum, kumbarakart sisteminden ek kazançlar elde etmek istiyorum diyorsanız, tanıdığınız kişilere, arkadaşlarınıza hemen kumbarakartı tavsiye etmeye başlayın. Sizin kumbarakart sistemini tavsiye ederek Büyük Aile Projesi içersine dahil olan herkesin alışverişlerinden ve onlarında tavsiyesi sonucu sisteme dahil olan herkesin alışverişlerinden kazanç elde edeceksiniz.
Geniş bilgi :http://comyonet.net/kumbarakart-buyuk-aile/
ÜYE OLMAK İÇİN:http://kumbarakartba.com//Member/Register?referansId=42748

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi