İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük Güncellemeye Az Kaldı

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar eli kulağındadır genel pagerank güncellemesi tahminimce 5-10 gün içinde gerçekleşecek, herkes tedbirini alsın.

Nereden biliyorsun gibi sorular sormayın 5 senedir bu işin içindeyiz az çok tahmin edebiliyoruz.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer o kadar yakınsa sanırım tedbir almak için geç kaldık :) Ama merak ettim doğrusu şu güncelleme bi olsada yerimiz neresiymiş bi bilsek.

X

Xman

Misafir
Herkes aralık başı bekliyor ama kasımın 20 sinde bitmiş olacak bence.

X

Xman

Misafir
tedbir olarak önerin nedir?

Özgün içerik eklemeye çalışın, kendi kategorinizdeki sitelerden kısa süreliğine link edinmeye çalışın, ilgsiz sitelerle link değişimi yapıyorsanız şu aralar frene basın ve link satıyorsanız 10 gün kadar ara verin.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün biraz link değişimi yapacam.
Önlemimizi alalım. :rolleyes:
(Dizi sitesi olanlar değişim için irtibata geçsin. ;))

xsabianus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bundan yaklaşık 20 gün önce sitelerimin backlinklerinde güncelleme oldu sanırım bencede yakın bir zamanda güncelleme olabilir diye düşünüyorum normalde aralık gibi olması lazım ama önce de olabilir tecrübelerime dayanarak tahminimce 20 Kasım gibi olabilir bence de

X

Xman

Misafir
bundan yaklaşık 20 gün önce sitelerimin backlinklerinde güncelleme oldu sanırım bencede yakın bir zamanda güncelleme olabilir diye düşünüyorum normalde aralık gibi olması lazım ama önce de olabilir tecrübelerime dayanarak tahminimce 20 Kasım gibi olabilir bence de

bende 20 kasım diye tahmin ediyorum, 3 güncellemedir pr3 te kaldım bu sefer bi sıçrama yaparım inşallah.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üç de yapman lazımdı bu işi kaçırmışsın :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben bu seferki güncellemelerden umutluyum

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kim nerden duymuş ki güncellemeyi - zaten google ara ara sürekli güncelleme yapıyor PR değerlerini - Toplu bir güncelleme olacak diye duyum nerden gelmiş ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
guncelleme olacağını sanmıyorum,
en azından bugune kadar pr guncelleme takvmlerını ele alırsak ıhtımal bıle yok gıbı...

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aralıktan önce zerre oynomaz gibime geliyor, google yıl başından 10-15 günde bu işi bitirir ve sonrada google yeni yıl hediyeleri ortaya çıkar.

Benimde 5-6 yıllık tecrübem bunu söylüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi