İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Büyük korkularımdan bir tanesi

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:infronic.com&meta=

İnfronic Bilgisayar SistemleriBu site bilgisayarınıza zarar verebilir.
İnfronic Bilgisayar Sistemleri. Acer ve Dell ürünleri yetkili distribütörü. Acer Power ve Veriton iş ve ev PC / kişisel bilgisayarlar, Acer Aspire ...
www.infronic.com/ - Benzer sayfalar

Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir. bir gün bunu kendi sitemde görürsem yandığım gün o gündür.

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet :D
hele burada çalışan webmaster olmayı asla istemezdim amanın düşünmesi bile kötü.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:infronic.com&meta=

İnfronic Bilgisayar SistemleriBu site bilgisayarınıza zarar verebilir.
İnfronic Bilgisayar Sistemleri. Acer ve Dell ürünleri yetkili distribütörü. Acer Power ve Veriton iş ve ev PC / kişisel bilgisayarlar, Acer Aspire ...
www.infronic.com/ - Benzer sayfalar

Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir. bir gün bunu kendi sitemde görürsem yandığım gün o gündür.

google bunu kafasına göre yapmıyor ya, senin sitende sorun oluşturacak bi sorun olmazsa böyle bi sorunla karşılaşmazsın.

geçenlerde benim başıma geldi sitemde linki olan bi site trojan yükletiyormuş bende ona link verdiğim için benim sitemde zararlı görünüyordu. linki kaldırınca 2 gün sonra düzeldi

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google bunu kafasına göre yapmıyor ya, senin sitende sorun oluşturacak bi sorun olmazsa böyle bi sorunla karşılaşmazsın.

geçenlerde benim başıma geldi sitemde linki olan bi site trojan yükletiyormuş bende ona link verdiğim için benim sitemde zararlı görünüyordu. linki kaldırınca 2 gün sonra düzeldi

Eminmisin linkden olduğuna, eğer öyle olduysa çok saçma gerçekten eklediğin trojan saçan bir toplist kodu olabilirmi ?

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eminmisin linkden olduğuna, eğer öyle olduysa çok saçma gerçekten eklediğin trojan saçan bir toplist kodu olabilirmi ?

Eminim.

Eğer siteniz böyle bi uyarı alırsa google webmasters a girdiğinizde sizi uyarıyor ve düzenleme yapıp tekrar gözden geçirme istiyebiliyorsunuz. bende kendimce düzenleme yapıp tekrar gözden geçirme istedim bikaç gün sonra tekrar gözden geçirdiklerini ve hala sitede sorun olduğunu söyledi ve sorun yaratan bazı linkler diye 1 site adresi verdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5