İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El BÜYÜK SATIŞ KONUSU=>> Navigasyon Cihazı+Modem+Bluetooth+Micro sd kart+Ruj Pil Adaptör

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1 =============================================Foruma üye olmayıp konuyu okuyanlar bana [email protected] dan ulaşabilirler.

Laz Şiveli Piranha Explorer 3,5 inç Navigasyon Cihazı - SIFIRDAN FARKSIZ 1 HAFTALIK KUTULU

Ürün: Navigasyon Cihazı
Marka: Piranha Explorer 3,5 inç
Ürün Durumu: Geçen hafta alındı sıfırdan farksız. Sadece haritası 2010 Q4 e yükseltildi ve hız kamera dosyası yüklendi. Naviextras.com aktivasyonu yapılmıştır. Üründe ömür boyu harita güncelleme ücretsizdir ve İgo 8 yüklüdür.

Ayrıca içerisinde son zamanların popüler navigasyon sesi laz şiveside yüklüdür. Tek yapmanız gereken ayarlardan ses ayarlarına girip laz şivesini seçmek. Dilerseniz seçili halde gönderebilirim. Cihazı geçen hafta aldım 2 yıl garantilidir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
resized_Explorer_(600x600).jpg

Ürün gece modundayken menüsü: (Resim internetten ancak ürünle birebir aynı.)
snap1yc2.jpg

• ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ HARİTA GÜNCELLEME - Başarsoft ve i-Go Sistemlerinde Sadece Piranha’ya Özel
• 2 Yıl Garanti
• En Fazla 7 İş Günlük Servis Süresi Garantisi (Servis süresi 7 İş gününü geçerse cihazınızı birebir yenisiyle değiştiriyoruz.)

Harita ve Yazılım Özellikleri:

• 81 il, 548 ilçe tam detaylı güncel dijital Başarsoft™ haritası (%100 Milli Harita)
• Yaklaşık 750.000 civarında POI noktası desteği (Eczane, Hastane, Sinema, AVM, Otopark, Benzin İstasyonu, Tarihi ve Turistik yerler, mesire yerleri vb. adres bilgileri)
• Yeni: Kaydet.com üzerindeki güncel POI noktalarını alabilme
• Yeni: Yeni 3D-City İstanbul ve Konya harita desteği (İstanbul’daki yaklaşık 1.600.000 binanın 3D üç boyutlu görünümü) (Diğer şehirler yakında eklenecektir. Ankara, Bursa, İzmir, Adana…)
• Yeni: i-GO™ 8 3D-City Türkçe navigasyon yazılımı
• Yeni: Yol tabelaları ve şerit bilgilerini gösterebilme özelliği
• Yoldaki hız uyarılarını gösterebilme ve sesli ikaz
• Türkçe sesli yol tarifi
• Yoldan sapıldığında otomatik olarak yeni rota hesaplama
• Gece ve gündüz ekran sürüş modları
• Sık kullanılanlar, geçmişte gidilen yerler ve adres defteri
• Kestirme (Kısa) veya ana yollardan (Kolay) gitme tercihine bağlı farklı rota çizebilme
• Yaya, bisiklet, motorsiklet ve araba navigasyon kullanım modları
• Similasyon desteği
• Harita üzerinde 3D olarak arazileri gösterebilme (3D Landmark)
• Pusula ve GPS konum bilgileri (Enlem, Boylam ve Yükseklik)
• GPS uydusu üzerinden güncel tarih ve zamanı güncelleme
• Yol bilgisayarı (Kalan mesafe, tahmini varış süresi vb bilgileri)
• Yabancı ülkelerin haritalarını yükleyebilme

Cihaz Özellikleri:

• 3.5 inç Dokunmatik TFT LCD ekran (320x240 Pxl)
• Gelişmiş multimedya özellikleri: Video, müzik, resim ve e-book dosyalarını açabilme
• İnce tasarım (UltraSlim)
• Rubber kaplama ile kullanıma bağlı oluşabilecek çiziklere karşı %100 koruma ve şık görüntü
• Yeni: 500 MHz Sirf Star Atlas IV işlemci (ARM11)
• 2 GB Dahili Hafıza
• 64 MB Dahili DDR Ram
• Yeni: Windows™ CE 6.0 tabanlı işletim sistemi
• Sadece Piranha’da: SirfExpand™ Güçlendirilmiş dahili anteni ile daha hızlı ve güçlü uydu bağlantısı
• 3.7V/ 630 mAh Şarj edilebilir pil ile 2 saate varan uzun süreli navigasyon kullanımı

Diğer Özellikler:

• Araç içinde vidalama veya yapıştırma sorunu olmadan, cama monte için özel vakumlu ayak
• Yüksek kaliteli dahili hoparlör
• Ekstra kulaklık çıkışı
• MicroSD Kart okuyucu
• USB 2.0 bağlantı
• 2 Yıl garanti (Uzatılmış 5 Yıl garanti ve diğer ek hizmetler PiranhaPlus™ paketi kapsamındadır.)
• CE Kalite uygunluğu

Paket İçeriği:
• Cihaz, Vakumlu Ayak, Araç Çakmak Şarj Aleti, USB Kablo, Ekran Kalemi, Kullanma Kılavuzu İçerikli CD, Garanti Belgesi

FİYAT SADECE: 140 TL

NOT: Ürünü alacak kişi dilerse bilgisayarımdaki 2010 Q3 ve 2010 Q4 yedeklerini cdye yazdırıp yanında gönderebilirim. Cihazın yanında ayrıca naviextras hesap bilgilerimide vericem. Böylece cihazı ömür boyu ücretsiz güncelleyebileceksiniz. Başarsoftun detaylı haritasında 3D desteğiyle evinizi bile 3D olarak görebilirsiniz.

Ürünün kendi çektiğim bikaç resmi:
grnt005x.jpg

grnt006ix.jpg

grnt005v.jpg

2 =====================================================
SATILIK MODEM: TP-LINK 4 Portlu + Splitter Hediye

Marka ve model: TP-LINK TD-8840T

Özellikleri:
-4 portlu ethernet modem
-Adsl, Adsl2, Adsl2+ bağlantıları destekler
-Router desteği: Var

Yanında verilecekler:
-Splitter
-Ethernet kablosu
-CD
-Adaptor

Sadece çalıştığını göstermek için takıp denedim ve birkaçta indirme yaptım sorunsuz ve gayet güzel çalışmaktadır. Sıfır gibi ve az kullanıldı. Kalite olarak airties modemlerle aynı seviyededir.

Fiyat: 25 TL sabittir.

Ürünün kendi resimleri:
89869165.jpg

54875352.jpg

Tüm resimler için linkteki galeriyi inceleyebilirsiniz:
http://img413.imageshack.us/gal.php?g=89869165.jpg

3 ====================================================
BİGBOY 2GB Micro Secure Digital Kart + USB Kart Okuyucu

SDCcard_reader_low_res_72.jpg

Ürün resimde apaçık görünüyor. 2GB micro sd kart ve kredi kartı inceliğince minicik kart okuyucusu. Marka Bigboy. Bendeki kart okuyucu beyaz yerine mavi renkte ve kutusunda. Kart okuyucusu ile istediğiniz micro sd kartı flaş disk olarak kullanabilirsiniz. Micro sd ve Micro sdhc kartlar destekliyor.

Fiyat: 15 TL

4 ====================================================
BLUETOOTH ve Ruj büyüklüğünde pille çalışan Adaptör

55444545.jpg

Bluetooth sıfırdan farksız sorunsuz her cihazla uyumlu çalışıyor. Driver yükleme derdi yoktur. Win xp, vista ve 7 otomatik tanır.

Fiyat: 10 TL

18523931.jpg

Bu da ruj büyüklüğünde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz telefon adaptörü. Elimde sadece 2 adet nokia ince uç ve 1 adet nokia kalın uç bulunuyor. 1 kalem pil ile telefonunuzu kolayca şarj edebilir.

İnce uçlu kablolarında sanırım kırılmalar mevcut. İletişimsizlik olabiliyor ama kabloyu sabit tutup şarj edebiliyorsunuz. Ürün ücretsizdir.

===========================================
Evet baylar bayanlar. 1. ürünü dilerseniz tek başına dilerseniz diğer cihazlarla beraber alabilirsiniz. 2, 3 ve 4. cihazlar tek başlarına değil 3ü 1 arada şeklinde ve dileyene 1. ürünle beraber satılmaktadır.

ÖDEME ŞEKLİ: EFT veya nesine.com a gönderim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tüm ürünlerin satışları günceldir. Tümünü alacak kişiye azda olsa indirim yapılabilir.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
piranha tutmadı sanırım herkez elden çıkarmaya çalışıyor neyse
hayırlı satışlar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yoo tuttu gayette iyi hatta. Bugün Bakırköy, Şirinevler, Yenibosna, Sefaköy ve Beylikdüzünde cihazı kullandım. Gayet güzel çalışıyor. Ama milletimiz böyle işe yarayan şeyler yerine metin 2 çarı, feysbukta kız düşürme gibi şeylerle ömür tükettiği için satışlarda tıkanıklık yaşanabiliyor. Bu herşey için böyle. Ben elden çıkarmaya çalışmıyorum askere gidicem o yüzden biraz para lazım yoksa abim araba aldı ona hediye ederim navigasyon cihazını.

Satış günceldir..

BoRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
lazigasyon'da satışa sunuldu demek :D aslında GG'den koysanız hemen satarsınız :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gittigidiyorda ödeme nasıl yapılıyor? Kredi kartım yok illa kredi kartımı gerekli?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
paypal hesabı kabul ediyor yanlış hatırlamıyorsam
kredi kartı yoksa banka kartıda olur

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Baktım ama listeleme ücreti falan istiyor. Bunda satış için ürünün yarı parası gider gerek yok elden satalım.

Se_Lin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Navigasyon cihazinda indirim yaparmisiniz almak istesek?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5